Нормативно-правові акти

Протокол № 3 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій в м. Боярка від 26 березня 2020 року

№3     Від 26 березня 2020


Протокол № 3 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій в м. Боярка від 26 березня 2020 року

Протокол № 3 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій в м. Боярка

26.03.2020                                                                                                             м. Боярка

вул. М. Грушевського, 39 А

сесійна зала,  15-00

 

Головуючий:          Шульга В.В             Перший заступник міського  голови

Секретар:               Ремесло П.П.            головний спеціаліст відділу ЖКГ, транспорту та НС, управління ІР та ЖКГ виконавчого комітету БМР

 

Порядок денний:

1. Про продовження до 24 квітня 2020 року дії режиму медико-бiологiчної надзвичайної ситуації природного характеру на території м. Боярка Києво-Святошинського району Київської області та карантинних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

2. Про вжиття додаткових протиепiдемiчних заходів з метою поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавiрусом SARS-CoV-2, та лiквiдацiї наслiдкiв надзвичайної ситуації на території м. Боярка Києво-Святошинського району Київської області.

3. Рiзне.

Присутні:

П.І.Б.

Посада

1.

Скринник Олексій Григорович

Секретар Боярської міської ради

2.

Мазурець Віталій Вікторович

Заступник міського голови

3.

Кочкова Тетяна Петрівна

Заступник міського голови

4.

Мусієнко Наталія Іванівна

Начальник управління економіки та фінансів

5.

Комашинський Віталій Олексійович

Начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності-головний бухгалтер

6.

Маруженко Леся Володимирівна

Начальник юридичного відділу

7.

Камінський Віктор Анатолійович

Начальник КП «БГВУ ЖКГ»

8.

Михеєнко Андрій Васильович

Директор КП «Боярка-Водоканал»

9.

Курбонов Роман Баходирович

Директор КП «Боярський інформ. центр»

10.

Макаров Володимир Георгійович

Командир ГФ «Боярський міськ. патруль»

11.

Кухаренко Богдан Михайлович

Заступник начальника – начальник поліції превенції Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області

12.

Микитенко Роман Леонідович

Начальник сектору превенції Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київ. обл..

 

Слухали:

1. продовження до 24 квітня 2020 року дії режиму медико-бiологiчноiї ситуації прирохарактеру на території м. Боярка Києво-Святошинського району Київської області та карантинних заходів запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

Виступив: В.В. Шульга.

Ухвалили:

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», Протоколу № 7 позачергового засiдання Київської обласної кoмicії з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26 березня 2020 року, продовжити до 24 квітня 2020 року дію режиму медико-бiологiчноiї надзвичайної ситуації природного характеру на території м. Боярка Києво-Святошинського району Київської області та карантинні заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

Виконавчому комітету БМР,

Керівникам підприємств, установ та органiзацiй,

незалежно вiд форм власності та підпорядкування,

розміщених на територii  м. Боярка

Терміново

Слухали:

2. Про вжиття додаткових протиепiдемiчних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавiрусом SARS-CoV-2, та лiквiдацiї наслiдкiв надзвичайної ситуації на території м. Боярка Києво-Святошинського району Київської області.

Виступили: В.В. Шульга, О.Г. Скринник, В.В. Мазурець, Н.І. Мусієнко, Б.М. Кухаренко.

Ухвалили:

2.1. Інформацію про створення у м. Боярка Києво-Святошинського району Київської області рішенням позачергової сесії Боярської міської ради від 26.03.2020 року резервного фонду обсягом 1 000 000 грн. (один млн. грн.) спрямованого на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавiрусом SARS-CoV-2, прийняти до відома.  

2.2. На виконання п. 2.7. Протоколу № 7 позачергового засiдання Київської обласної кoмicії з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26 березня 2020 року, у зв’язку з обмеженням руху громадського транспорту у населених пунктах та відсутністю у м. Боярка Києво-Святошинського району Київської області комунального пасажирського транспорту, з метою налагодження регулярного перевезення персоналу медичних та екстрених служб, пiдприємств та установ, якi забезпечують життєдiяльнiсть міста організувати у м. Боярка на час карантинних заходів функціонування регулярного спеціального маршруту для перевезення працівників критичної інфраструктури.

Виконавчому комітету БМР,

КП «БГВУ ЖКГ»

з 26.03.2020 року

 

2.3. На виконання п. 2.2. даного Протоколу та з метою налагодження безумовного дотримання карантинних вимог під час здійснення пасажирських перевезень на регулярному спеціальному маршруті, організувати та забезпечити видачу спеціальних квитків для проїзду зазначеним маршрутом відповідно до потреб усіх працівників критичної інфраструктури бюджетних неприбуткових підприємств, установ та організацій міста, які потребують підвезення до/з місця роботи. 

Виконавчому комітету БМР,

КП «БГВУ ЖКГ»

з 26.03.2020 року

2.4. З метою дотримання карантинного режиму забезпечити супровід кожного транспортного засобу регулярного спеціального маршруту працівником ГФ «БМП» та у разі виникнення конфліктних ситуацій залучати чергових працівників Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області. Здійснювати постійний моніторинг та за необхідності вносити необхідні корективи до графіку руху зазначеного маршруту.

Виконавчому комітету БМР,

КП «БГВУ ЖКГ», ГФ «БМП».

з 26.03.2020 року

2.5. Довести до жителів м. Боярка рекомендації щодо обмеження пересування громадян на власному автомобiльному транспортi мiж населеними пунктами, районами та регiонами України.

Боярський інформаційний центр

Терміново

2.6. На виконання п.п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на території м. Боярка Києво-Святошинського району Київської області продовжити заборону на роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

2.6.1. торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

2.6.2. провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

2.6.3. торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

Виконавчому комітету БМР,

Керівникам підприємств, установ та органiзацiй,

незалежно вiд форм власності та підпорядкування,

розміщених на територii  м. Боярка

до 24 квітня 2020 року 

2.7. З метою оптимального забезпечення доступу жителів м. Боярка для придбання продуктів харчування та предметів першої необхідності надати дозвіл на здійснення торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садівним матеріалом за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів на території маркету «Залізничний», за адресою: м. Боярка, вул. Хрещатик, 4а та розглянути можливість здійснення відповідної торгівлі на території торгівельного центру «Молодіжний» у м. Боярка.

Виконавчому комітету БМР,

до 30.03.2020 року

2.8. Продовжити забезпечення проведення дезiнфекцiйних заходiв у жилих, виробничих, санiтарно-побутових та iнших примiщеннях, будiвлях i спорудах, щоденної дезiнфекцiї проїзджоi·частини дорiг, тротуарiв, прибудинкових та iнших територiй м. Боярка.

Виконавчому комітету БМР,

Керівникам підприємств,

установ та органiзацiй, незалежно вiд форм власності

та підпорядкування, розміщених на територii  м. Боярка

Постійно

2.9. На здійснення заходів зазначених п. 2.8. даного Протоколу, передбачити видатки комунальними підприємствами м. Боярка, за рахунок коштів резервного фонду міського бюджету.  

Виконавчому комітету БМР,

Комунальним підприємствам м. Боярка

до 05.04.2020 року

 

Слухали:

3. Різне.

Виступили: В.В. Шульга, О.Г. Скринник, В.В. Мазурець, Т.П. Кочкова Н.І. Мусієнко, В.О. Комашинський, В.А. Камінський, А.В. Михеєнко, П.П. Ремесло, Б.М. Кухаренко, В.Г.  Макаров.

Ухвалили:

3. Інформації виступаючих прийняти до відома.

 

Головуючий                                                                         Валерій Шульга

 

Секретар комісії                                                                  Павло Ремесло

 

Опубліковано: 28 березня 2020, 16:06