Перфілов Олексій Львович

Секретар ради

Фракція:

Київська обласна організація політичної партії "Слуга Народу"

Партія:

Київська Обласна організація політичної партії "Слуга Народу"

Округ:

№4

Комісія:

Член комісії з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку


Дата народження: 02 жовтня 1969 року

Біографія

Перфілов Олексій Львович народився 2.10.1969 року в Києві у творчій родині. Батько – заслужений артист України, відомий актор театру та кіно Лев Перфілов. Мати – Валентина Перфілова, кінорежисер кіностудії ім. О. Довженка.

У дитинстві мріяв бути правоохоронцем та захищати людей, але після закінчення школи у 1985 році пішов працювати на кіностудію ім. О. Довженка учнем механіка з обслуговування кінотелевізійної техніки.

З 1987 р. до 1989 рік проходив службу в Збройних силах ППО у Харкові. Через рік служби був призначений командиром взводу та інструктором. Як інструктор, готував високопрофесійних спеціалістів – операторів радіолокаційних станцій ППО.

Після служби в армії, у часи перед проголошенням Незалежності України, щоб якось прогодувати родину та допомогти батькам і двом молодшим братам, знову повернувся працювати на кіностудію ім. О. Довженка старшим механіком з обслуговування кінотелевізійної техніки. У 1992 році заснував продюсерський центр «+-13», у якому впродовж шести років працював директором.

У 1993 році переїхав жити з Києва до Боярки.

У 1999 році здійснив дитячу мрію і пішов працювати міліціонером у патрульно-постову службу міліції м. Боярки Києво-Святошинського району.

Вищу освіту здобув в Академії управління МВС та Київському національному університеті внутрішніх справ.

За роки служби в органах внутрішніх справ пройшов шлях від старшини ППС до заступника начальника районного відділу поліції, має звання підполковника. Зокрема, з січня 2015 року до грудня 2019 року працював заступником начальника ВП Києво-Святошинського відділу Нацполіції. До 15.01.2021 – заступник начальника відділу Васильківського ВП ГУ НП в Київській області. Останнє місце роботи перед новим призначення секретаря Боярської міської ради – заступник начальника Фастівського районного управління Нацполіції.

27 травня 2021 року рішенням чергової 8 сесії Боярської міської ради Олексія Перфілова призначено на посаду секретаря Боярської міської ради.

Опис округу

№ 4: вул. Азовська, вул. Вокзальна, вул. Київська: 29–90, б/н; вул. Кібенка: 3–45; вул. Кооперативна, вул. Лугова,  вул. Михайла Грушевського: 1–33/3, 35–35/4,37; вул. Січових Стрільців (Пролетарська), вул. Східна, пров. Базарний, пров. Вокзальний, пров. Київський, пров. Криворізький, пров. Притвірський (Пролетарський)

 

Помічники:

1. Сова Павло Володимирович