Відкрите місто

Портал «Відкрите місто» - www.opencity.in.ua - це портал для взаємодії громадян і органів місцевої органів влади бізнесу в процесі вирішення актуальних проблем громади.

Розділ «Проблеми» - дає можливість створювати повідомлення про проблему, яке буде направлено у відповідну організацію для вирішення.

Для початку роботи з сервісом потрібно зареєструватись. Для цього потрібно заповнити форму, в якій вводимо e-mail, прізвище, ім'я, вибираємо місто та визначаємо свій пароль. 

Щоб повідомити про проблему:

  1. Натисніть кнопку «Повідомити»
  2. Оберіть категорію проблеми
  3. Поставте точку на карті, де знаходиться проблема
  4. Коротко опишіть проблему
  5. Додайте фото та/або відео
  6. Натисніть «Повідомити»

Після цього повідомлення буде перевірено модератором та опубліковано на сайті.

Сроки роботи з повідомленнями визначаються кожним містом індивідуально. Рекомендовані наступні сроки:

  1. Перевірка проблем місцевим модератором - до 2х робочих днів
  2. Відповідальна комунальна організація приймає в роботу проблему не пізніше ніж на 3й робочий день
  3. Якщо проблема закрита протягом 25 днів, вона переноситься в архів

Якщо автор повідомлення вважає, що проблему не вирішено, або вирішено не якісно, він має можливість повторно її відкрити, обґрунтувавши свої дії. З архіву повторно відкрити повідомлення неможливо.

Електронне спілкування мешканців територіальної громади з підрозділами місцевих органів влади чи комунальних підприємств на сторінках комунікаційної платформи «Відкрите місто» не має статусу офіційного листування, воно не може бути опубліковане у засобах масової інформації чи використане у вигляді посилань як офіційна відповідь органу місцевого самоврядування. Для отримання офіційної відповіді необхідно звернутися у відповідні органи влади у вашому місті у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян».

Модератори сайту мають право залишити без відповіді і не розміщувати на сайті звернення, які містять ненормативну лексику, наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, а також заклики до розпалювання національної, расової, релігійної та іншої ворожнечі.