Порядок проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна

Відповідно до Розділу 5 Положення про оренду об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Боярка (крім земельних ділянок), Методики розрахунку орендної плати майна комунальної власності територіальної громади м. Боярка, Договору оренди комунального майна конкурс на право оренди проводиться таким чином:

5.1. Конкурс на право оренди нерухомого майна (надалі-Конкурс) проводиться за наявності заяв про оренду від двох і більше фізичних та/або юридичних осіб (надалі - Учасники).

5.1.1.Конкурс також може проводитися за ініціативою орендодавця.

5.2. Конкурс полягає у визначенні орендаря, який запропонує найбільшу орендну плату та найкращі умови подальшої експлуатації об'єкта, що є основними критеріями.

5.3. Конкурсні умови на право оренди нерухомого майна визначаються орендодавцем з врахуванням пропозицій виконавчих органів міської ради та балансоутримувачів.

5.4. Конкурс оголошується орендодавцем.

5.5. Оголошення про Конкурс повинно містити такі відомості:

  • а) інформацію про об'єкт (назва, місцезнаходження та характеристика);
  • б) початковий (стартовий) розмір ставки орендної плати (за один метр квадратний без урахування податку на додану вартість);
  • в) конкурсні умови;
  • г) суму застави та розрахунковий рахунок, на який вона перераховується;
  • ґ) умови ознайомлення з об’єктом  оренди;
  • д) кінцевий термін прийняття пропозицій учасників конкурсу;
  • е) дату, час і місце проведення конкурсу;
  • є) іншу інформацію (за наявності).

5.6. Оголошення про Конкурс публікується в місцевих офіційних друкованих засобах масової інформації та розміщується на  офіційному веб – порталі  міської ради не пізніше, ніж за 15 календарних днів до дати його проведення.

5.7. Прийом документів припиняється орендодавцем за 3 робочих дні до оголошеної дати проведення Конкурсу.

5.8. В Конкурсі беруть участь фізичні та юридичні особи, які своєчасно подали заяву про участь у конкурсі та матеріали, які визначені цим Положенням.