Оголошення

ПРИБИРАННЯ ПРИСАДИБНИХ ДІЛЯНОК

Нагадуємо, що відповідно до пункту 3.2 «Правил благоустрою території Боярської міської територіальної громади» громадяни у сфері благоустрою громади зобов’язані:

Прибирати присадибну ділянку та прилеглі до неї території на відстані 10 метрів, включно до бордюру вулиці (шосе, площі, провулка тощо). Прибирання проводиться її власником або користувачем цієї ділянки.

Також власник або користувач присадибної ділянки може на умовах договору із спеціалізованим підприємством забезпечувати належне утримання території загального користування, прилеглої до його присадибної ділянки.

Відповідно до ст. 152 Кодексу про адміністративні правопорушення порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян - від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб та суб'єктів підприємницької діяльності - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо ви стали свідком порушення правил благоустрою громади, телефонуйте до «Муніципальної безпеки»:  (095) 752 15 09 (WhatsАpp, Viber, Telegram, Signal), цілодобово.

Опубліковано 14 травня 2024, 14:13