Оголошення

Про призначення управителя багатоквартирних будинків м. Боярка

Виконавчий комітет Боярської міської ради повідомляє, що відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», керуючись Порядком проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150, рішенням виконавчого комітету Боярської міської ради від 14.03.2019 року № 12/2 «Про призначення управителя багатоквартирних будинків м. Боярка», призначено управителя багатоквартирних будинків м. Боярка – комунальне підприємство «Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства» на багатоквартирні будинки, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком (перелік додається).

Ціну послуги (на кожен будинок окремо) з управління багатоквартирним будинком визначено на рівні ціни, запропонованої в конкурсній пропозиції переможцем конкурсу – комунальним підприємством «БГВУЖКГ».

Також інформуємо, що відповідно до Закону «Про житлово-комунальні послуги» з 1 травня 2019 року вводиться в дію стаття:

«У разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу».

Додатково повідомляємо, що Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» передбачено, що співвласники багатоквартирного будинку мають право самостійно прийняти рішення щодо форми управління багатоквартирним будинком на зборах у порядку, передбаченому даним Законом, визначити самостійно вартість послуг та вимоги до якості послуг з управління багатоквартирним будинком за домовленістю сторін.

Опубліковано: 15 травня 2019, 12:47