Оголошення

Повідомлення щодо громадського обговорення Стратегії розвитку громад м. Боярка та навколишніх населених пунктів на період до 2025 року

Запрошуємо підприємців, депутатів, представників органів місцевого самоврядування та мешканців громад: м. Боярка, с. Забір’я, с. Малютянка, с. Тарасівка, с. Нове, с. Віта-Поштова, с. Юріївка, с. Бобриця, с. Жорнівка, с. Білогородка, с. Княжичі, с. Іванків, с. Гатне, с. Крюківщина, с. Святопетрівське взяти участь у громадських обговореннях Стратегії розвитку громад м. Боярка та навколишніх населених пунктів на період до 2025 року, що відбудуться у приміщені сесійної зали виконавчого комітету Боярської міської ради 18 червня 2019 року об 19:00 за адресою: м. Боярка, вул. М. Грушевського, 39.

Підготовка Стратегії відбувалась за експертного супроводу фахівців Київського ВП Центру Розвитку Місцевого Самоврядування, що створений за підтримки програми U-LEAD з Європою, що фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею і Швецією та надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізації.

Пропозиції та зауваження  можна подавати до 18.06.2019 у письмовій формі на електронну пошту: boyarka.project@gmail.com.

Телефон для довідок: 063 315 39 40. 

З повагою, голова Робочої групи

Роман Курбонов

Опубліковано 06 червня 2019, 17:59