Оголошення

НАКАЗ № 01-07/56-ОД Про неможливість використання цивільним населенням та учасниками освітнього процесу найпростішого укриття Тарасівського академічного ліцею Боярської міської ради, до завершення капітального ремонту

УКРАЇНА

 

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

Н А К А З

 

26.09.2023                                         м. Боярка                               № 01-07/56-ОД

 

Про неможливість використання

цивільним населенням та учасниками

освітнього процесу найпростішого укриття

Тарасівського академічного ліцею  

Боярської міської ради,

до завершення капітального ремонту

 

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», відповідно до Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 №64/2022, наказу МВС України № 579 від 09.07.2018 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту», Протоколу № 73 від 25 вересня 2023 року засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Боярській міській територіальній громаді та у зв’язку з проведення капітального ремонту підвального приміщення (облаштування найпростішого укриття) Тарасівського академічного ліцею Боярської міської ради, розташованого за адресою: с. Тарасівка, вул. Шкільна, 2

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Директору Тарасівського академічного ліцею Боярської міської ради Тамарі КУЧЕРЕНКО заборонити використання підвального приміщення освітнього закладу як об’єкту найпростішого укриття для цивільного населення та обмежити його використання для учасників освітнього процесу на час проведення капітального ремонту.

2. Директору закладу дошкільної освіти «Віночок» Боярської міської ради Ірині МАЗУРЕЦЬ передбачити додаткові місця у об’єкті найпростішого укриття розташованого за адресою: с. Тарасівка, вул. Погребного, 2а та провести розмежування розміщення цивільного населення та учасників освітнього процесу, відповідно до протокольного доручення наради керівників закладів освіти Боярської міської ради від 19 вересня 2023 року.

3. Директорам Тарасівського академічного ліцею Боярської міської ради Тамарі КУЧЕРЕНКО та ЗДО «Віночок» Боярської міської ради Ірині МАЗУРЕЦЬ забезпечити виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Боярській міській територіальній громаді (Протокол № 73 від 25.09.2023), даного наказу та провести всебічне інформування цивільного населення та учасників освітнього процесу щодо істотних змін умов використання об’єкту найпростішого укриття за адресою: с. Тарасівка, вул. Шкільна, 2.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Начальник управління                                                       Валерій ШУЛЬГА

Опубліковано 26 вересня 2023, 10:09