Оголошення

Набір учасників на другу хвилю безоплатної освітньої програми підтримки та розвитку підприємництва ветеранів та членів їхніх родин «Мрії без меж»

Проєкт втілюється у життя за підтримки Українського Ветеранського Фонду та ІСАР «Єднання» у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з ВМГО «Соціальний вектор», Державною агенцією промоції культури України і ГО «Український центр розвитку культур «Єднання».

Проєкт дозволить разом стати тією силою, яка згуртує учасників, розкриє їх потенціал та створить належні умови для підвищення конкурентоспроможності та популяризація ветеранського бізнесу на внутрішньому й зовнішніх ринках.

Навчальна програма спрямована на посилення ролі ветеранів з інвалідністю в українському суспільстві, їх підтримку у самореалізації та підвищенні впевненості у своїх силах. Менторська програма працюватиме у двох напрямках: сприяння особистісному та кар’єрному розвитку учасників.

#МріїБезМеж - безкоштовна навчальна програма для ветеранів, бажають зробити перші кроки у започаткуванні власної справи або мають намір працювати із своєю кар’єрою/маю намір змінити місце роботи.

#МріїБезМеж - тренінгова програма покликана допомогти ветеранам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерами у часи невизначеності. Також прокачати навички бізнесового маркетингу та брендингу, як впроваджувати інновації.

Ця можливість саме для вас, якщо:

  • Ви є громадянином/кою України (адже це наша superpower);
  • Маєте бізнес-ідею і не боїтесь мрії втілювати в життя;
  • Маєте намір працювати із своєю кар’єрою/маєте намір змінити місце роботи;
  • Маєте високий рівень мотивації та бажання творити зміни для себе і країни.

 

 

Коли і де?
Основні заходи/навчання відбуватимуться в м. Київ 14-17 червня 2024 року.

На період проведення заходу організатори покривають всі витрати, пов’язані із проживанням та харчуванням учасників. Оплата проїзду здійснюється за власний рахунок учасників.


Відбір учасників відбуватиметься на основі якісної заявки, яку Ви можете знайти за посиланням: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8FCb9PxPMCRWVd7MXcWuD3JZiufeF7IO44RObMNtG68xGtw/viewform?usp=sf_link

Опубліковано 07 червня 2024, 14:11