Оголошення

Можливість безплатно отримати тактичний евакауаційний візок «BRAMMER»»

Тактичний візок Brammer був розроблений українськими військовими. Його мета –  полегшити та зняти навантаження з військового під час евакуації поранених, допомогти з доставкою боєкомплектів, провізії та спорядження. Ми чудово розуміємо, що він не є панацеєю –  але він допомагає рятувати життя тут і зараз.

При виконанні штурмових дій техніка майже не використовується, адже це потрібно робити тихо й непомітно, тому перенесення БК на собі на велику відстань є основною проблемою. А в разі поранення бійців ситуація ще більше ускладнюється, бо необхідна евакуація пораненого. 

Перевага надаватиметься медичним, штурмовим підрозділам та підрозділам, котрі виконують бойові завдання на лінії бойового зіткнення, (з розрахунку – один візок на один підрозділ). Візки передаються по Акту прийняття-передання благодійної допомоги.

Для отримання візка БЕЗПЛАТНО необхідно:

1. Заповнити заяву за посиланням: https://forms.gle/TCnsqfRvX1rk1Jzv8 або зателефонувати за номером: +38073 885 85 00.

2. Менеджери зв’яжуться для уточнення даних: для складання Акту прийому-передачі благодійної допомоги, необхідної кількості тактичних візків та зручну форму отримання: самовивіз з виробництва/ або відправка НП (доставка за рахунок отримувача).

3. Відправка (відвантаження) «Тактичних евакуаційних візків» отримувачу.

Більше читайте на сайті brammer.ua

 

Опубліковано 14 травня 2024, 12:49