Оголошення

Інформація щодо відключення від центрального опалення!

Згідно п.2.5. Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання затвердженого Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005  № 4 (зі змінами), відключення приміщень від внутрішньобудинкових мереж ЦО і ГВП  виконується монтажною організацією,  яка реалізує проект,  за участю представника власника житлового будинку  або  уповноваженої ним  особи,  представника виконавця послуг з ЦО і ГВП та власника, наймача   (орендаря)   квартири   (нежитлового       приміщення) або уповноваженої ними особи.

Роботи  з  відключення будинку від мереж ЦО і ГВП виконуються у  міжопалювальний  період. Виходячи з цього, засідання постійно  діючої міжвідомчої комісії з вищевказаного питання, у опалювальний період не відбуваються. Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них:

  1. Заява про надання дозволу на відключення від мереж ЦО і ГВП і влаштування індивідуального (автономного) опалення та гарячого водопостачання квартири;
  2. Довідки про відсутність заборгованості перед КП «БГВУЖКГ»;
  3. Довідки про відсутність заборгованості перед КП «Боярка-Водоканал».

Враховуючи вищезазначене, з питання відключення від мереж централізованого опалення, Ви маєте право звернутися до міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення від мереж ЦО і ГВП виконавчого комітету Боярської міської ради, після завершення опалювального періоду 2017-2018 рр, за адресою:

м. Боярка,

вул. М. Грушевського, 39,

каб.9, тел. (045 98) 40-650