Новини

Їм було за що воювати

IMG_7360

IMG_7334

IMG_7392

IMG_7339

IMG_7365

IMG_7384

IMG_7335

IMG_7432

IMG_7466

IMG_7405

IMG_7443

IMG_7360
IMG_7334
IMG_7392
IMG_7339
IMG_7365
IMG_7384
IMG_7335
IMG_7432
IMG_7466
IMG_7405
IMG_7443

Ветерани Другої Світової війни, живі легенди буремної пори опинились у центрі уваги під час відзначення Дня Перемоги на нацизмом, яке відбулось 9 травня у парку Перемоги.

Особливістю нового формату проведення Дня Перемоги стала відмова від звичного офіціозу, виїзної торгівлі, розваг та фудкортів. Натомість було зроблено акцент на людях, які поклали своє життя заради миру на землі.

Під час майстер-класу з виготовлення «Маків пам’яті» кожен охочий мав змогу власноруч виготовити символ Дня Перемоги та прикрасити ним своє вбрання.

Молебень за загиблими воїнами відслужив настоятель Свято-Покровського храму отець Димитрій Присяжний.

Учасники заходу хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували воїнів різних поколінь. Урочистою ходою пройшли учасники мітингу до Кургану Слави, до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Заступник міського голови Тетяна Кочкова під час імпровізованого виступу наголосила, що не має значення, на якій війні гинуть люди. Головне, щоб ми пам’ятали, що війна – це не забава чи гра. І єдиний сенс смерті на війні – це захист життя наступних поколінь, а наш обов’язок – пам’ятати про тих, хто віддав життя за мир.

Концерт-реквієм став логічним продовженням Дня Перемоги. Почесними глядачами стали ветерани Другої Світової та українсько-російської воєн. Вихованці студії «Зорепад» Боярського будинку культури, студій ЦТМ «Оберіг» – «Ритми, «Діамант», «Перлина», сценічна мова та конферанс і театру «Світла хвиля», а також вихованці КВЛ ім. І. Богуна своїми віршами, піснями і танцями зіткали своєрідне полотно пам’яті.

Далека війна стало ближчою, її герої ожили в пам’яті присутніх, а молоді покоління надихнулися подвигом та героїзмом ветеранів. Оплесками підтримали присутні фронтовий вальс «Синий платочек», коли діти запросили до танцю ветеранів.

Мабуть, так і потрібно вшановувати героїв, доки вони з нами. Щоб кожен з них знав, що не даремною була Перемога, що їм і справді було за що боротися.

Останні новини