РЕФОРМУВАННЯ ХАРЧУВАННЯ ТА ФОРМУВАНЯ ХАРЧОВИХ НАВИЧОК У ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ
За сприяння Боярської міської ради Управління освіти спільно з Управлінням фінансів розпочинає впровадження Програми реформування харчування та формування здорових харчових навичок у здобувачів освіти.
Термін реалізації Програми: 2024-2027 роки.
Мета програми: виконання чинного законодавства України щодо створення умов безпечного освітнього середовища, невід’ємною складовою якого є забезпечення дітей та учнів повноцінним, безпечним, якісним та різноманітним харчуванням, підвищення рівня організації харчування, а також створення модернізованих харчоблоків із сучасним обладнанням, впровадження системи управління безпечністю харчування НАССР в закладах освіти.
Програма реформування системи шкільного харчування Боярської міської територіальної громади передбачає п’ять основних напрямів:
- розвиток кадрового потенціалу;
- відновлення та модернізація харчоблоків закладів освіти та дотримання вимог системи НАССР;
- фінансова підтримка територіальної громади у забезпеченні харчуванням учнів / вихованців закладів освіти;
- здорове харчування у закладах освіти (впровадження нових норм та меню);
- промоція культури здорового харчування.
Реалізація Програми забезпечить формування культури здорового, збалансованого споживання їжі та питної води, а також модернізацію обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів освіти.