Онлайн-зустріч з представниками Interreg Policy Learning Platform за участі фахівців з Румунії, Словенії, Хорватії, які погодились забезпечити підтримку Боярській громаді
Цифровізація!
Чому вона «на часі» саме зараз? Як це допоможе відкритості і прозорості громади? Яким чином забезпечити сталий розвиток ІТ сфери і з чого його почати? Яка користь від цифровізаціі для жителів і розвитку громади загалом?
Ці та багато інших тем обговорили у онлайн форматі з представниками Interreg Policy Learning Platform за участі фахівців з Румунії, Словенії, Хорватії, які погодились забезпечити підтримку Боярській громаді.
Крім того, провели розширену презентацію викликів та успіхів громади у сфері цифровізаціі, познайомили учасників з деякими представниками від громадськості та бізнесу (MaximumNet, Фонд Боярської громади, YMCA Boyarka, ВСП "Боярський фаховий коледж НУБіП України" ) визначили подальші кроки.
Працюємо далі.
#Interreg #policylearningplatform