Новини

НОВА ТЕХНІКА ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ

Нещодавно автопарк 33-ої Державної пожежно-рятувальної частини поповнився новим автомобілем – пожежною автоцистерною на базі МАЗ, придбаною за державні кошти. А вже 16 лютого відбулася символічна подія – освячення автомобіля. 

Чин освячення провів настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Неопалима купина» отець Максим Кравчук. 

До події долучилися Боярський міський голова Олександр Зарубін, начальник Фастівського районного управління ГУ ДСНС у Київській області Олександр Козленко, начальник 33-ої ДПРЧ Артем Тофан та особовий склад пожежної частини.

«Машину вирішили освятити, щоб рятувальники і ця техніка спокійно та впевнено працювали на благо громади», – зауважив Олександр Зарубін. – Адже саме рятувальники першими стають на боротьбу зі стихійним лихом та вогнем і розраховувати можуть на свою професійну підготовку, надійну техніку та Божу допомогу».

За словами рятувальників, новий автомобіль розрахований на 5 000 л води та 400 л піноутворювача. «Нині в Боярській громаді наявна техніка різних років випуску та різних моделей. Автоцистерна на базі МАЗу – перша. Її замовляли спеціально для наших потреб з врахуванням особливостей Боярської міської територіальної громади, а саме підвищеного міського трафіку. Це повнопривідна машина з високою прохідністю, призначена для гасіння пожежі і розрахована на екіпаж з 5 осіб плюс водій», – говорять рятувальники.

У 33-ій ДПРЧ разом з новим автомобілем тепер є 5 спецмашин. Кожна з них має свої особливості та переваги. 

Рятувальники вдячні за придбання та передачу їм нової машини, адже вона також служитиме на благо громади і дасть можливість оперативно реагувати на надзвичайні події.

Опубліковано: 16 лютого 2022, 18:06
Останні новини