Нормативно-правові акти

Розпорядження № 02-03/55 Про невідкладні заходи щодо забезпечення громадської безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 у м. Боярка

Розпорядження міського голови

№02-03/55     Від 16 березня 2020


Розпорядження № 02-03/55 Про невідкладні заходи щодо забезпечення громадської безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 у м. Боярка

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БОЯРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«16»  березня 2020 року                                                              № 02-03/55

м.  Боярка

 

Про невідкладні заходи щодо забезпечення громадської безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 у м. Боярка

Відповідно  до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19», з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №2 від 10 березня 2020 року), та з метою запобігання поширенню на території  м. Боярка короновірусу COVID-19, -

 

1. Максимально обмежити:

1.1. Пересування населення в громадських місцях без потреби.

1.2. Проведення культурних, політичних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів з масовою участю громадян, виключити планування таких заходів, до стабілізації ситуації;

1.3. Скасувати або максимально перевести в режим телефонних чи відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів.

 

2. Виконавчому комітету Боярської міської ради:

2.1. Відповідно до рішення виконавчого комітету Боярської міської ради від 12 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території м. Боярка Києво-Святошинського району Київської області короновірусу COVID-19» провести нараду для визначення конкретних заходів та завдань щодо ефективності протидії поширенню короновірусної  інфекції серед населення та стабілізації епідемічної ситуації.

2.3. Забезпечити проведення постійного моніторингу стану захворюваності та контролю за виконанням санітарно-епідемічних заходів, своєчасне подання міському голові інформації та пропозицій для прийняття ефективних управлінських рішень.

2.4. Уточнити перелік ресурсів та засобів, що можуть бути залучені до проведення протиепідемічних заходів, та забезпечити їх готовність до виконання визначених завдань.

2.5. Інформувати населення через засоби масової інформації та КП «Боярський інформаційний центр»  щодо питань профілактики зараження короновірусною інфекцією.

2.6. Інформувати керівників основних релігійних організацій щодо можливості проведення служб, мес і служінь у максимально дистанційний варіант.

 

3. Комунальним підприємствам, закладам та установам міста:

3.1. Забезпечити функціонування підприємства, закладу установи відповідно до умов  карантинного режиму та підтримання необхідного запасу захисного одягу, засобів захисту органів дихання, профілактичних препаратів, дезінфекційних засобів тощо.

3.2. КП «Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства» забезпечити проведення в усіх багатоквартирних будинках та гуртожитках, що знаходяться у нього на обслуговуванні, санітарну обробку під’їздів, ліфтів, поштових скриньок та вхідних дверей.

3.3. КП «Боярка-Водоканал» розробити та постійно здійснювати заходи з хлорування водопостачальних систем міста.

3.4. КП «Боярський інформаційний центр» посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

 

4. Рекомендувати підприємствам організаціям та установам міста:

4,1. Проведення дезінфекційних заходів у транспортних засобах міського сполучення, заходів поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей (автомобілі, залізничні вокзали, маркети, заклади громадського харчування тощо).

4.2. Організувати постійний моніторинг епідемічної ситуації з урахуванням ризику занесення короновірусної інфекції із сусідніх територій.

4.3. Головам ОСББ та ЖБК провести санітарну обробку під’їздів, ліфтів, поштових скриньок та вхідних дверей багатоквартирних будинків, що знаходяться у них на обслуговуванні. 

4.4. Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

4.5. Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій;

4.6. Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою квартування.

4.7. Розглянути питання щодо забезпечення населення продовольством та предметами першої необхідності в режимі доставки, особливо осіб похилого віку, які мають найбільший ризик настання летальних наслідків.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                           О. ЗАРУБІН

 

Опубліковано: 16 березня 2020, 16:25