Нормативно-правові акти

РІШЕННЯ №5/13 Про погодження ФОП Сердюку С.М. на здійснення тимчасової виїзної торгівлі продуктами харчування (чай, ход-дог)за адресою: м. Боярка вул. Молодіжна, 5Б (стадіон «Зеніт»)

Рішення виконавчого комітету

№5/13     Від 14 вересня 2023


РІШЕННЯ №5/13 Про погодження ФОП Сердюку С.М. на здійснення тимчасової виїзної торгівлі продуктами харчування (чай, ход-дог)за адресою: м. Боярка вул. Молодіжна, 5Б (стадіон «Зеніт»)

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 14 вересня 2023 року                        м. Боярка                                             №5/13          

 

Про погодження ФОП Сердюку С.М.

на здійснення тимчасової виїзної торгівлі

продуктами харчування (чай, ход-дог)

за адресою: м. Боярка вул. Молодіжна, 5Б (стадіон «Зеніт»)

 

        Керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення виконавчого комітету Боярської міської ради від 08.12.2022 №2/5 «Про затвердження Положення про організацію та проведення ярмарків, виїзної (виносної) торгівлі, надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Боярської міської територіальної громади» та розглянувши заяву ФОП Сердюка Сергія Миколайовича про надання погодження на здійснення виїзної тимчасової торгівлі продуктами харчування (чай, ход-дог), на підставі витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань від 05.08.2022 за №2 010 350 0000 00185091, -

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ

ВИРІШИВ:

 

        1. Погодити ФОП Сердюку Сергію Миколайовичу здійснення виїзної тимчасової торгівлі продуктами харчування (чай, хот-дог) за адресою: м. Боярка, вул. Молодіжна, 5Б (стадіон «Зеніт») на період з 14.09.2023 р. по 14.09.2024 р.

2. Зобов’язати ФОП Сердюка Сергія Миколайовича:

- отримати погодження відповідних служб на здійснення виїзної тимчасової торгівлі продуктами харчування (чай, хот-дог), дотримуватись правил громадського порядку, вимог санітарного законодавства та правил благоустрою території міста Боярка;

- укласти договір з підприємством, яке надає послуги із вивезення твердих побутових відходів на території Боярської міської територіальної громади;

- укласти договір з виконавчим комітетом Боярської міської ради про тимчасове платне користування місцями для розміщення виїзної (виносної) торгівлі, надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Боярської міської територіальної громади.

3. ФОП Сердюку Сергію Миколайовичу дотримуватися п.1 розпорядження міського голови від 04.08.2022р. №02-03/141 «Про роботу підприємств, установ та організацій всіх видів власності під час повітряної тривоги».

4. Попередити ФОП Сердюка Сергія Миколайовича, що при невиконанні умов, вказаних в п. 2 та п. 3  дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                      Олександр ЗАРУБІН

 

Згідно з оригіналом

Керуючий справами                                                         Ганна САЛАМАТІНА

Опубліковано: 14 вересня 2023, 16:00