Нормативно-правові акти

РІШЕННЯ №4/22 Про затвердження нового шкільного маршруту

Рішення виконавчого комітету

№4/22     Від 11 січня 2024


РІШЕННЯ №4/22 Про затвердження нового шкільного маршруту

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ 

 

11.01.2024                          №4/22     

м. Боярка

 

Про затвердження нового

шкільного маршруту

 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», «Про освіту», Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту, затвердженого наказом Мінтрансу від 07.05.2010 року № 278, Програми розвитку пасажирського транспорту Боярської міської територіальної громади на 2024 рік, затвердженої рішенням чергової 46 сесії Боярської міської ради від 21.12.2024 року № 46/2604, з метою забезпечення регулярного підвезення школярів до навчальних закладів, що проживають у сільській місцевості і потребують підвезення до закладу освіти і у зворотному напрямку,-

 

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити новий шкільний автобусний регулярний спеціальний маршрут № 8«Містечко Хансена, с. Нове – Боярська ЗОШ № 1 – Боярський ліцей “Престиж”» та графік руху до нього (Додаток 1).

2. Виконавчому комітету Боярської міської ради розробити та погодити паспорт шкільного автобусного регулярного спеціального маршруту № 8«Містечко Хансена,с. Нове – Боярська ЗОШ № 1 – Боярський ліцей “Престиж”».

3. КП «Транспортне підприємство» Боярської міської ради забезпечити надання послуг регулярних спеціальних перевезень відповідно до маршруту, зазначеного в п. 1 даного рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови за відповідним напрямком.

 

Міський голова                                                             Олександр ЗАРУБІН

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                  Ганна САЛАМАТІНА

Опубліковано: 23 січня 2024, 13:00