Нормативно-правові акти

РІШЕННЯ №4/14 Про погодження ФОП Бідаку О.В. тимчасового розміщення атракціонів (батут) за адресою: м. Боярка, вул. Молодіжна (стадіон «Зеніт»)

Рішення виконавчого комітету

№4/14     Від 10 травня 2024


РІШЕННЯ №4/14 Про погодження ФОП Бідаку О.В. тимчасового розміщення атракціонів (батут) за адресою: м. Боярка, вул. Молодіжна (стадіон «Зеніт»)

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ 

 

від 10 травня 2024 року                         №4/14

м. Боярка

 

Про погодження ФОП Бідаку О.В.

тимчасового розміщення атракціонів

(батут) за адресою: м. Боярка, вул. Молодіжна

(стадіон «Зеніт»)

 

      Керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, та розглянувши заяву ФОП Бідака Олександра Володимировича про надання дозволу на тимчасове розміщення атракціонів (батут), за адресою: м. Боярка, вул.Молодіжна (стадіон «Зеніт»), на підставі витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань від 24.04.2024 за №2010350000000544808, -

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ

ВИРІШИВ:

 

       1. Погодити ФОП Бідаку Олександру Володимировичу тимчасове розміщення атракціонів (батут) за адресою: м. Боярка, вул.Молодіжна (стадіон «Зеніт») на період з 10.05.2024 по 31.10.2024 року.

2. Зобов’язати ФОП Бідака Олександра Володимировича:

- отримати погодження відповідних служб на здійснення тимчасового розміщення атракціонів (батут), дотримуватись правил громадського порядку, вимог санітарного законодавства та Правил благоустрою території Боярської міської територіальної громади;

- укласти договір з підприємством, яке надає послуги із вивезення твердих побутових відходів на території Боярської міської територіальної громади;

- укласти договір з виконавчим комітетом Боярської міської ради про тимчасове платне користування місцями для розміщення виїзної (виносної) торгівлі, надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Боярської міської територіальної громади.

3. Відповідальність за якість надання послуг, дотримання техніки безпеки покладається на ФОП Бідака Олександра Володимировича.

4. ФОП Бідаку Олександру Володимировичу дотримуватися п.1 розпорядження міського голови від 04.08.2022р. №02-03-/141 «Про роботу підприємств, установ та організацій всіх форм власності під час повітряної тривоги».

5. Попередити ФОП Бідака Олександра Володимировича, що при невиконанні умов, вказаних в п. 2, п. 3, п.4. дане рішення втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                        Олександр ЗАРУБІН

Опубліковано: 13 травня 2024, 13:00