Нормативно-правові акти

РІШЕННЯ №4/13 Про погодження ФОП Журбі О.О.на здійснення тимчасової виїзної торгівлі продуктами харчування (морозиво,кава, кондитерські вироби, вулична їжа) за адресою: с. Тарасівка біля ставу «Білогородський» (озеро «Крючок»)

Рішення виконавчого комітету

№4/13     Від 10 травня 2024


РІШЕННЯ №4/13 Про погодження ФОП Журбі О.О.на здійснення тимчасової виїзної торгівлі продуктами харчування (морозиво,кава, кондитерські вироби, вулична їжа) за адресою: с. Тарасівка біля ставу «Білогородський» (озеро «Крючок»)

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ 

 

від 10 травня 2024 року                         №4/13

м. Боярка

 

Про погодження ФОП Журбі О.О.

на здійснення тимчасової виїзної торгівлі

продуктами харчування (морозиво,кава,

кондитерські вироби, вулична їжа) за адресою:

с. Тарасівка біля ставу «Білогородський» (озеро «Крючок»)

 

        Керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, та розглянувши заяву ФОП Журби Олександра Олександровича про надання погодження на здійснення виїзної тимчасової торгівлі продуктами харчування (морозиво,кава, кондитерські вироби, вулична їжа), на підставі витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань від 24.09.2021 за №2000730000000062096, -

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ

ВИРІШИВ:

 

        1. Погодити ФОП Журбі Олександру Олександровичу здійснення виїзної тимчасової торгівлі продуктами харчування (морозиво, кава, кондитерські вироби, вулична їжа) за адресою: с. Тарасівка біля ставу «Білгородський» (озеро «Крючок») на земельній ділянці з кадастровим номером 3222486600:04:004:0846 на період з 10.05.2024 по 10.05.2025.

2. Зобов’язати ФОП Журбу Олександра Олександровича:

- отримати погодження відповідних служб на здійснення виїзної тимчасової торгівлі продуктами харчування (морозиво,кава, кондитерські вироби, вулична їжа), дотримуватись правил громадського порядку, вимог санітарного законодавства та правил благоустрою території Боярської міської територіальної громади;

- укласти договір з підприємством, яке надає послуги із вивезення твердих побутових відходів на території Боярської міської територіальної громади;

- укласти договір з виконавчим комітетом Боярської міської ради про тимчасове платне користування місцями для розміщення виїзної (виносної) торгівлі, надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Боярської міської територіальної громади.

3. ФОП Журбі Олександру Олександровичу дотримуватися п.1 розпорядження міського голови від 04.08.2022р. №02-03-/141 «Про роботу підприємств, установ та організацій всіх форм власності під час повітряної тривоги».

4. Попередити ФОП Журбу Олександра Олександровича, що при невиконанні умов, вказаних в п. 2 та п. 3  дане рішення втрачає чинність.

       5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                         Олександр ЗАРУБІН

Опубліковано: 13 травня 2024, 13:00