Нормативно-правові акти

Протокол № 5 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в м. Боярка від 14 квітня 2020 року

№5     Від 14 квітня 2020


Протокол № 5 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в м. Боярка від 14 квітня 2020 року

Протокол № 5

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Боярської міської ради

 

14.04.2020 рік                                                                                                       м. Боярка

                                                                                                     вул. М. Грушевського, 39 А

                                                                                                                 сесійна зала,  11-00

 

Головуючий:         Зарубін О.О.             міський голова

Секретар:               Залевська Н.А.        головний спеціаліст юридичного

                                                                     відділу виконавчого комітету БМР

Присутні :              члени комісії та запрошені (за списком)

 

Порядок денний:

 

1. Інформація про стан закупівель індивідуальних засобів захисту виконавчим комітетом Боярської міської ради станом на 14.04.2020 року;

2. Про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території міста Боярка Києво-Святошинського району Київської області, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів;

3. Про порядок організації та стану закупівель засобами індивідуального захисту осіб, що належать до груп ризику (старше 60 років) та пільгових категорій жителів м. Боярка.

4.Різне.

 

Присутні:

П.І.Б.

Посада

1.

Скринник Олексій Григорович

Секретар Боярської міської ради

2.

Шульга Валерій Володимирович

Перший заступник міського голови

3.

Мазурець Віталій Вікторович

Заступник міського голови

4.

Кочкова Тетяна Петрівна

Заступник міського голови

5.

 

Клєпікова Тетяна Тарасівна

В.о.начальника Управління економіки та фінансів

6.

Комашинський Віталій Олексійович

Начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності-головний бухгалтер

7.

Залевська Наталія Андріївна

головний спеціаліст юридичного відділу

8.

Камінський Віктор Анатолійович

Начальник КП «БГВУ ЖКГ»

9.

Михеєнко Андрій Васильович

Директор КП «Боярка-Водоканал»

10.

Курбонов Роман Баходирович

Директор КП «Боярський інформ. центр»

11.

Макаров Володимир Георгійович

Командир ГФ «Боярський міський патруль»

12.

Лавріненко Любов Степанівна

Депутат Боярської МР

13.

Ващенко Константин Олегович

КП «Міська ритуальна служба»

14.

Кравченко Вікторія Валеріївна

головний спеціаліст Сектору закупівель

Слухали:

 

1. Інформація Кравченко В.В., головного спеціаліста Сектору закупівель, щодо стану закупівель індивідуальних засобів захисту виконавчим комітетом Боярської міської ради станом на 14.04.2020 року.

Виступили: Кравченко В.В.

Доповідач проінформувала щодо наявності вже закуплених засобів індивідуального захисту (рукавички, маски) та антисептиків, а також захисних костюмів, хлорного вапна та іншого. Товари  які на даний час у стадії закупівлі: - маска одноразова – 4000 шт.(заключаємо договір постачальник ТОВ Укртехновогнезахист"); -маска багаторазова - 5000 шт.(для населення, заключаєм договір з ФО-П Савчук А.М. сума договору 55 000грн.).

Також на даний час ведуться переговори на поставку та заключення договорів по поставці рукавичок нітрилових в кількості 5 800 пар, переговори на поставку халатів одноразового використання в кількості 365 шт. та комбінезонів одноразових в кількості 40 шт.

Вирішили:

1.1 Інформацію доповідача взяти до відома.

 

Сектор закупівель Управління економіки

та фінансів виконавчого комітету

Боярської міської ради, відділ бухгалтерського

обліку та звітності виконавчого

комітету Боярської міської ради

1.2 Погодити закупівлю засобів індивідуального захисту для медичних працівників амбулаторій, розміщених на території м. Боярка за рахунок коштів резервного фонду міського бюджету та здійснення інших закупівель для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

Термін : негайно

 

Слухали:

 

2. Інформація Шульги В.В., першого заступника Боярського міського голови, про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території м. Боярка з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів. Виступили:  Шульга В.В., Мазурець В.В.

Доповідачі надали інформацію про те, що згідно Протоколу № 11 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації від 10.04.2020 року рекомендовано органам місцевого самоврядування Київської області запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів.

У зв'язку з ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19), що викликається коронавірусом SARS-Co V-2,з метою недопущення подальшого поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) та уникнення епідемічних ускладнень серед населення м. Боярка відповідно до ст. 32 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994 № 4004-ХІІ (зі змінами і доповненнями) запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо обмеження пересування та перебування громадян в громадських місцях, заборони проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, особливо у період вихідних та святкових днів, та посилити роз'яснювальну роботу щодо дотримання обмежувальних заходів серед населення.

Вирішили:

2.1 Інформацію доповідачів взяти до відома.

 

виконавчий комітет Боярської міської ради

2.2 З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки і здоров'я громадян та запобігання поширенню на території м. Боярка коронавірусної хвороби COVID-19, а також на виконання рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № б від 09 квітня 2020 року), Протоколу №11 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.04.2020 року, з урахуванням статей 29, 30 та 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» і постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», (зі змінами) запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період  карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів, а саме :

з 13 год. 00 хв. суботи 18 квітня 2020 року до 06 год.00 хв. вівторка 21 квітня 2020 року.

                                            Термін : період вихідних і святкових днів

                                                  

ГФ «Боярський міський патруль»

2.3 Посилити контроль за виконанням громадянами обмежувальних заходів та забезпечити громадський порядок на території м. Боярка із залученням місцевих формувань охорони громадського порядку на період карантину, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей особливо у період вихідних і святкових днів (вказаних вище).

2.4 Посилити контроль за виконанням обмежувальних заходів у культових спорудах м. Боярка.

Термін :період вихідних і святкових днів.

 

ГФ «Боярський міський патруль»,

КП Міська ритуальна служба

2.5  Обмежити доступ громадян до місць поховань на території кладовищ відповідно до підпункту 2 пункту 2 постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою КМУ від 02 квітня 2020 року № 255), а саме переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи.

                                                                Термін : на час дії карантину

 

Керівникам підприємств, установ та       органiзацiй, незалежно вiд форм власності та підпорядкування, розміщених на територii  м. Боярка

2.6 При виявленні працівників, хворих на COVID-19, в організованих трудових колективах забезпечити:

- запровадження протиепідемічних обмежувальних заходів до суб'єктів господарювання, де виявлені хворі, строком на 14 календарних днів;

- складання плану ліквідації вогнища інфекційного захворювання по кожному суб'єкту господарювання, де виявлені працівники, хворі на COVID- 19, та контроль за його виконанням.

2.7 Організувати проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо встановлення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення правил протиепідемічних заходів та санітарного законодавства.

2.8 Рекомендувати громадянам при появі перших ознак респіраторної інфекції залишатися вдома (за місцем перебування (проживання)) і негайно звертатися за медичною допомогою до закладу охорони здоров’я за місцем обслуговування.

Термін : негайно та до покращення епідемічної ситуації

 

ГФ «Боярський міський патруль»

2.9 Здійснювати щоденні патрулювання на території м. Боярка на предмет виявлення порушників умов карантину та інформування громадян про існуючі заборони.

Термін : на час дії карантину

 

Слухали:

3. Інформація Кочкової Т.П. про порядок організації та стан закупівель засобами індивідуального захисту осіб (маски, рукавички), що належать до груп ризику (старше 60 років) та пільгових категорій жителів м. Боярка.

Виступили: Кочкова Т.П., Шульга В.В.

У зв'язку з ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19), що викликається коронавірусом SARS-Co V-2, та з метою недопущення подальшого поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) уникнення епідемічних ускладнень серед населення м. Боярка, а також надання допомоги особам, що належать до груп ризику (старше 60 років) та пільгових категорій жителів м. Боярка, забезпечити закупку засобів індивідуального захисту(рукавичок, масок) за кошти резервного фонду бюджету міста.

 Перелік осіб, що належить до певної пільгової категорії визначається відділом з питань освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту виконавчого комітету Боярської міської ради у формі Списків та погоджується комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в м. Боярка. Закупівлі засобів індивідуального захисту для осіб, що належать до груп ризику (старше 60 років) та пільгових категорій населення м. Боярка здійснити сектору закупівель виконавчого комітету Боярської міської ради за рахунок коштів резервного фонду на підставі сформованих та погоджених Списків.

Вирішили:

3.1 Інформацію доповідачів взяти до відома.

 

відділ з питань освіти, культури, молоді,

                                                спорту та соціального захисту виконавчого

                              комітету Боярської міської ради

3.2 Створити Списки осіб, які належать до груп ризику (старше 60 років) та певної пільгової категорії, та погодити дані списки з комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в м. Боярка.

                                                                            Термін : негайно

 

Сектор закупівель Управління економіки

та фінансів виконавчого комітету

Боярської міської ради, відділ бухгалтерського

обліку та звітності виконавчого

комітету Боярської міської ради

3.3 Здійснювати закупівлі засобів індивідуального захисту для осіб, які належать до груп ризику (старше 60 років) та пільгових категорій населення м. Боярка за рахунок коштів резервного фонду на підставі сформованих та погоджених Списків, провести роздачу засобів індивідуального захисту згідно Списків під особистий підпис особи. Визначити на одну особу за Списком дві пари рукавичок (бажано нітрилові) та дві маски (багаторазового використання).

Термін : негайно

 

КП «Боярський інформаційний центр»

3.4 Розмістити оголошення на офіційному сайті Боярської міської ради https://mistoboyarka.gov.ua/, газеті «Боярка-інформ», щодо здійснення закупівлі засобів індивідуального захисту для осіб, що належать до груп ризику та пільгових категорій населення м. Боярка, з визначенням даних категорій та реквізитами (телефон гарячої лінії, електронною адресою) для можливого звернення громадян які мають право на отримання вище вказаної допомоги.

Розмістити дану інформацію на офіційному сайті Боярської міської ради https://mistoboyarka.gov.ua/. Забезпечити постійне інформування населення про зміну ситуації в місті в умовах карантину.  

                                                                            Термін : негайно

 

Головуючий                                                                         Олександр Зарубін

 

Секретар комісії                                                                  Наталія Залевська

 

 

 

Порядок денний

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Боярської міської ради

 

13.04.2020 рік                                                                                                       м. Боярка

вул. М. Грушевського, 39 А

сесійна зала,  11-00

 

 

Порядок денний:

1. Інформація про стан закупівель індивідуальних засобів захисту виконавчим комітетом Боярської міської ради станом на 13.04.2020 року.

Доповідач : Кравченко Вікторія Валеріївна

 

2. Про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території міста Боярка Києво-Святошинського району Київської області, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів;

Доповідач : Шульга Валерій Володимирович

 

3. Про порядок організації та стану закупівель засобами індивідуального захисту осіб, що належать до груп ризику (старше 60 років) та пільгових категорій жителів м.Боярка.

Доповідач : Кочкова Тетяна Петрівна

 

4.Різне.

 

Головуючий                                                                         Олександр Зарубін

 

 

Додаток 2

до Протоколу засідання комісії з

 питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій

виконавчого комітету Боярської

міської ради №5 від 14.04.2020р.

 

Список присутніх

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Боярської міської ради

 

П.І.Б.

Посада

Підпис

1.

Скринник Олексій Григорович

Секретар Боярської міської ради

 

 

2.

Шульга Валерій Володимирович

Перший заступник міського голови

 

3.

Мазурець Віталій Вікторович

Заступник міського голови

 

 

4.

Кочкова Тетяна Петрівна

Заступник міського голови

 

 

5.

 

Клєпікова Тетяна Тарасівна

В.о.начальника управління

економіки та фінансів

 

 

6.

Комашинський Віталій Олексійович

Начальник відділу бухгалтерського

обліку і звітності-головний

бухгалтер

 

7.

Залевська Наталія Андріївна

головний спеціаліст юридичного

відділу

 

 

8.

Камінський Віктор Анатолійович

Начальник КП «БГВУ ЖКГ»

 

9.

Михеєнко Андрій Васильович

Директор КП «Боярка-Водоканал»

 

 

10.

Курбонов Роман Баходирович

Директор КП «Боярський інформ.

центр»

 

 

11.

Макаров Володимир Георгійович

Командир ГФ «Боярський міський

патруль»

 

12.

Лавріненко Любов Степанівна

Депутат Боярської МР

 

 

13.

Ващенко Константин Олегович                     

КП «Міська ритуальна служба»

 

14.

Кравченко Вікторія Валеріївна

Сектор закупівель головний сеціаліст

 

Опубліковано: 16 квітня 2020, 14:10