Нормативно-правові акти

ПРОЄКТ Про затвердження Положення про призначення стипендій та відзнак міського голови за вагомі досягнення в навчальній, науково-дослідницькій, творчій, культурній діяльності та спорті

Проекти рішень виконавчого комітету

    Від 09 червня 2022


ПРОЄКТ Про затвердження Положення про призначення стипендій та відзнак міського голови за вагомі досягнення в навчальній, науково-дослідницькій, творчій, культурній діяльності та спорті

(ПРОЄКТ)

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

                         КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ                       

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від __________2022 року                                                                         № ___

м. Боярка

 

 

Про затвердження Положення про призначення стипендій та відзнак міського голови за вагомі досягнення в навчальній, науково-дослідницькій, творчій, культурній діяльності та спорті

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою підтримки обдарованих дітей, молоді, талановитих людей та колективів громади і стимулювання на досягнення вищих результатів в різних сферах, -

 

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ

ВИРІШИВ:

 

 1. Затвердити Положення про призначення стипендій та відзнак міського голови за вагомі досягнення в навчальній, науково-дослідницькій, творчій, культурній діяльності та спорті (Додаток 1).
 2. Затвердити склад комісії з питань призначення стипендій та відзнак міського голови за вагомі досягнення в навчальній, науково-дослідницькій, творчій, культурній діяльності та спорті (Додаток 2).
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                    Олександр ЗАРУБІН

 

Згідно з оригіналом

Керуючий справами                                                          Ганна САЛАМАТІНА

 

 

ПІДГОТУВАЛА:

Головний спеціаліст відділу культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Управління гуманітарного розвитку                                                                                                                                                                    Мар’яна ГАЛЬ

  

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник міського голови

 

                Тетяна КОЧКОВА

 

 

Начальник Управління

гуманітарного розвитку

 

        Вікторія КАБАНЦОВА

 

 

Керуючий справами                                 

 

          Ганна САЛАМАТІНА       

 

Начальник юридичного відділу

 

 

             Леся МАРУЖЕНКО

 

 

 

        Додаток 1 до рішення виконкому

     Боярської міської ради

     від _______2022 р. № __________

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про призначення стипендій та відзнак міського голови

за вагомі досягнення в навчальній, науково-дослідницькій, творчій,

культурній діяльності та спорті

 

1. Загальні положення

 

1.1. Положення про призначення стипендій та відзнак міського голови за вагомі досягнення в навчальній, науково-дослідницькій, творчій, культурній діяльності та спорті (далі - Положення) запроваджується з метою підтримки обдарованих дітей та молоді, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти громади і спрямована на стимулювання дітей, молоді, талановитих людей та колективів громади на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, у науково-дослідницькій діяльності, творчих здобутків в культурі та мистецтві тощо.

1.2. Положення визначає умови призначення, порядок виплати стипендій/відзнак за вагомі досягнення дітей, молоді, талановитих людей та колективів громади.

1.3. Стипендії призначаються за результатами попереднього року особам, що зареєстровані та проживають на території Боярської міської територіальної громади, які представляють місто Боярка та села громади, здобувають значні досягнення і призові місця на олімпіадах, чемпіонатах, турнірах, конкурсах, фестивалях на міжнародному, всеукраїнському, обласному рівнях, що мають офіційний статус, а також за вагомі досягнення та активну творчу діяльність талановитих людей і творчих колективів, що сприяють зростанню іміджу та інвестиційній привабливості Боярської міської територіальної громади.

 

2. Порядок призначення стипендії та відзнак

 

2.1. Стипендія міського голови обдарованим дітям, молоді та спортсменам встановлюється раз на рік (у першому кварталі), враховуючи вагомі досягнення за попередній рік та виплачується двома частинами, раз на півріччя.

2.2. Кандидати на призначення стипендії розглядаються за поданням закладів освіти, закладів позашкільної освіти, спортивних клубів, федерацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, закладів культури.

2.3. Для висування кандидатів на стипендію подається лист-подання з описом досягнень претендента за попередній рік та копії документів, що підтверджують відповідні досягнення (дипломи, грамоти, подяки, інші документи про досягнення в освіті, перемогу та призові місця в олімпіадах, чемпіонатах, турнірах, конкурсах, фестивалях тощо).

2.4. Лист-подання з відповідним пакетом документів претендента на стипендію міського голови подаються до загального відділу виконавчого комітету Боярської міської ради, на ім’я голови комісії з питань призначення стипендій та відзнак міського голови за вагомі досягнення в навчальній, науково-дослідницькій, творчій, культурній діяльності та спорті не пізніше 31 березня поточного року.

2.5. Питання про надання стипендії/відзнаки розглядається на засіданні комісії з питань призначення стипендій та відзнак міського голови за вагомі досягнення в навчальній, науково-дослідницькій, творчій, культурній діяльності та спорті.

2.6. На підставі рішення (протоколу) комісії з питань призначення стипендій та відзнак міського голови за вагомі досягнення в навчальній, науково-дослідницькій, творчій, культурній діяльності та спорті готується розпорядження міського голови «Про призначення стипендій та відзнак міського голови за вагомі досягнення в навчальній, науково-дослідницькій, творчій, культурній діяльності та спорті».

2.7. Список стипендіатів переглядається (визначається) щорічно.

 

3. Порядок фінансування та виплати

 

3.1. Гранична кількість стипендій визначаються комісією, виходячи із загального обсягу коштів на виплату стипендій, передбачених у відповідній Програмі, який складає 150 000 грн. 00 коп., з розрахунку 50 000 грн. – стипендії в галузі освіти, 50 000 грн. – стипендії в галузі фізичної культури та спорту, 50 000 грн. – стипендії в галузі культури та мистецтв.

3.2. Розмір стипендій обдарованим дітям та спортсменам.

3.2.1. Призерам заходів (конкурсів, фестивалів, чемпіонатів, змагань, турнірів, олімпіад тощо) міжнародного рівня –

1 місце – 5000 грн. на рік.

2 місце – 4000 грн. на рік.

3 місце – 3000 грн. на рік.

3.2.2. Призерам заходів (конкурсів, фестивалів, чемпіонатів, змагань, турнірів, олімпіад тощо) всеукраїнського рівня –

1 місце – 4000 грн. на рік.

2 місце – 3000 грн. на рік.

3 місце – 2000 грн. на рік.

3.2.3. Призерам заходів (конкурсів, фестивалів, чемпіонатів, змагань, турнірів, олімпіад тощо) обласного рівня –

1 місце – 3000 грн. на рік.

2 місце – 2000 грн. на рік.

3 місце – 1000 грн. на рік.

3.3. Якщо переможцем/призером є команда, гурт або колектив тощо, то сума стипендії передбачена за відповідний рівень досягнення розподіляється в рівних частинах кожному члену колективу (команди тощо).

3.4. Стипендія виплачуються в установленому порядку в безготівковій формі, двома частинами, раз на півріччя.

 

3.5. Виплати здійснює Управління гуманітарного розвитку Боярської міської ради.

3.6. Для отримання стипендій/відзнак разом з заявою-поданням необхідно подати наступні документи:

 • копія паспорту особи/осіб відповідно до подання;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (картки платника податків) особи/осіб відповідно до подання, а для громадян, які через свої релігійні переконання не мають ідентифікаційного коду - копія сторінки паспорта з відповідною відміткою;
 • довідка з банку «ПриватБанк» або «Ощадбанк» про реквізити відкритого рахунку картки для виплат особи/осіб відповідно до подання;
 • згода на обробку персональних даних, згідно з Законом України «Про захист персональних даних».

У разі, якщо кандидат на стипендію/відзнаку не досяг повноліття, то отримує законний представник (один із батьків) до заяви-подання додаються наступні документи:

 • копія паспорта або свідоцтва про народження кандидата на стипендію/відзнаку;
 • копія паспорта законного представника кандидата на стипендію/відзнак;
 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера громадянина (картки платника податків) законного представника кандидата на стипендію/відзнаку;
 • довідка з банку «ПриватБанк» або «Ощадбанк» про реквізити відкритого рахунку картки для виплат законного представника кандидата на стипендію/відзнак.
 • згода на обробку персональних даних, згідно з Законом України «Про захист персональних даних».

3.7. Обробка персональних даних громадян здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

 

 

 

Заступник міського голови                                                    Тетяна КОЧКОВА

                                                                                                                                             Додаток 2 до рішення виконкому

     Боярської міської ради

     від _______2022 р. № __________

 

 

 

Склад комісії

з питань призначення стипендій та відзнак міського голови за вагомі досягнення в навчальній, науково-дослідницькій, творчій, культурній діяльності та спорті

 

 

1.

Кочкова Т.П.

заступник міського голови, голова комісії

 

2.

Кабанцова В.І.

начальник Управління гуманітарного розвитку, заступник голови комісії

 

3.

Галь М.І.

головний спеціаліст відділу культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Управління гуманітарного розвитку, секретар комісії

 

 

Члени комісії:

 

 

4.

Мачуговський В.В.

головний спеціаліст відділу культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Управління гуманітарного розвитку

 

5.

Сидоркіна І.П.

головний спеціаліст відділу освіти і науки Управління гуманітарного розвитку

 

6.

Пшонна К.І.

депутат Боярської міської ради

 

7.

Мілевський В.В.

депутат Боярської міської ради

 

 

Опубліковано: 09 червня 2022, 13:00