Нормативно-правові акти

ПРОЄКТ Про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати за харчування дітей у  закладах освіти Боярської міської ради на території Боярської міської територіальної громади на 2022 рік

Проекти рішень виконавчого комітету

    Від 08 грудня 2021


ПРОЄКТ Про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати за харчування дітей у  закладах освіти Боярської міської ради на території Боярської міської територіальної громади на 2022 рік

ПРОЄКТ

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

від                         2021 року                                                                         №

Про встановлення розміру  вартості харчування та батьківської плати за харчування дітей у  закладах освіти Боярської міської ради на території Боярської міської територіальної громади на 2022 рік

Керуючись законами України „Про освіту”, „Про повну загальну середню освіту”, „Про дошкільну освіту”, постановами Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 р. № 305 „Про затвердження норм та Порядку організації  харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку” (зі змінами), від 02.02.2011р. № 116 „Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість” (зі змінами), від 26 серпня 2002 р. № 1243  „Про невідкладні питання діяльності дошкільних  та інтернатних навчальних закладів”, наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 р. № 667 „Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах” (зі змінами), з метою забезпечення повноцінного харчування учнів 1–4 класів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів дошкільної освіти та дітей пільгових категорій закладів освіти,-

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити у 2022 році розмір вартості харчування однієї дитини на день у дошкільних навчальних закладах на території Боярської міської територіальної громади по вікових категоріях, де  70 % від вартості харчування на день – батьківська плата, 30 % -  від вартості харчування на день - за рахунок бюджетних коштів, тобто у розмірі:

1.1. При 10,5 і 12-годинному перебуванні дітей у дошкільному навчальному закладі:

- діти до 3-х років – 65,00 грн.,

- діти від 3-х до 7-ми років – 75,00 грн.

  1.2. При перебуванні  дітей  у  дошкільному  навчальному закладі більше 
12 годин:

- діти до 3-х років – 70,00 грн.

- діти від 3-х до 7-ми років – 80,00 грн.

  2. Зменшити розмір плати на 50 відсотків від суми нарахованої батьківської плати по вікових категоріях для батьків, у сім’ях яких виховується троє і більше дітей (за умови  надання відповідних документів) та для батьків – працівників дитячих дошкільних закладів, діти яких їх відвідують.

3. Звільнити (за умови надання відповідних документів) від плати за харчування батьків та осіб, які їх замінюють, із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу  малозабезпеченим сім’ям»; батьків-учасників антитерористичної операції та/або учасників бойових дій; батьків дітей з інвалідністю; батьків дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях; дітей внутрішньо переміщених осіб (згідно ч.3 ст.33 Закону України «Про дошкільну освіту»).

4. У закладах загальної середньої освіти Боярської міської  ради:

4.1. Встановити вартість одноразового харчування (сніданок або обід) для одного учня в розмірі 25 гривень на день.

4.2. Для учнів 1–4-х класів встановити, де  50 % від вартості харчування на день – батьківська плата, 50 % -  від вартості харчування на день - за рахунок бюджетних коштів.

4.3. Звільнити від оплати за харчування батьків, або осіб, які їх замінюють, наступних категорій дітей:

- учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах.

- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

- дітей з інвалідністю.

- дітей з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сімʼям”.

- дітей, батьки яких є учасниками або загинули у зоні проведення АТО/операції Об’єднаних сил (ООС), інших учасників бойових дій.

- дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщених осіб.

5.Встановити 100% батьківської плати за харчування  в закладах дошкільної та шкільної освіти, для батьків  діти яких не зареєстровані на території Боярської міської територіальної громади.

6. Рішення набуває чинності з 01.01.2022 року.

7. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Боярської міської ради від 3/3 від 21 січня 2021 року  «Про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах на  території Боярської міської територіальної громади у 2021 році».

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови за напрямком.

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                              О. ЗАРУБІН

Опубліковано: 10 грудня 2021, 17:39