Нормативно-правові акти

Порядок денний чергового засідання виконавчого комітету 08.02.2024 року

Порядок дениий виконкому

№0     Від 07 лютого 2024


Порядок денний чергового засідання виконавчого комітету 08.02.2024 року

Порядок денний

чергового засідання виконавчого комітету

08.02.2024 року

І. Основні

Доповідач: начальник Управління ЦНАП Ірина ТКАЧЕНКО

 1. Про внесення змін до Порядку видачі довідок про місце проживання особи без реєстрації місця проживання та про не проживання особи за місцем реєстрації місця проживання на території населених пунктів Боярської міської територіальної громади Фастівського  району Київської області  затвердженого рішенням виконавчого комітету Боярської міської ради   № 1/1 від 09.02.2023 року.

Доповідач: завідувач сектору організаційної роботи Яна БІЛАН

 1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №1\1 від 19.01.2023р. « Про внесення змін до рішення від 05.03.2022 №1/2 «Про створення гуманітарного штабу Боярської міської територіальної громади»

Доповідач: начальник Управління соціального захисту населення Ольга ПАПОЯН

 1. Про затвердження Порядку відбору громадських об’єднань для надання фінансової підтримки з бюджету Боярської міської територіальної громади.
 2. Про затвердження тарифів на соціальні послуги, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Центр соціальних служб» Боярської міської ради на 2024 р
 3. Про затвердження тарифів на соціальні послуги, які надаються Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Боярської міської ради на 2024 р

Доповідач: начальник відділу комунальної власності Ганна ПИЛИПЧУК

 1. Про затвердження складу громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Боярської міської ради.
 2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Боярської міської ради № 1/8 від 11.01.2024 року «Про відмову у включенні майна комунальної власності Боярської міської територіальної громади за адресою: Київська область, Фастівський район, м. Боярка, вул. Білогородська, 23-Б до Переліку першого типу».

ІІ. Економічні питання

Доповідач: заступник міського голови Наталія УЛЬЯНОВА

 1. Про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються КНП «Стоматологічна поліклініка Боярської міської ради»

ІІІ. Питання цивільного захисту

Доповідач: начальник сектору цивільного захисту Наталія ЗЕЛІНСЬКА

 1. Про затвердження комісії та положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Боярської міської територіальної громади
 2. Про створення та затвердження Положення про Боярську міську субланку Фастівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області

ІV. Питання освіти

Доповідач: начальник Управління освіти Валерій ШУЛЬГА

 1. Про погодження введення додаткової штатної одиниці та внесення змін до штатного розпису в Новосілківському закладі дошкільної освіти «Берізка» Боярської міської ради
 2. Про погодження утворення інклюзивних класів та внесення змін до штатного розпису в Боярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Боярської міської ради
 3. Про погодження утворення інклюзивних груп та внесення змін до штатного розпису в Закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Котигорошко» Боярської міської ради

V. Питання капітального будівництва

Доповідач: начальник Управління капітального будівництва Олександр ГОРБАЧОВ

 1. Про затвердження схеми реконструкції електричних мереж систем електропостачання житлових будинків ТОВ «Фортуна Інвест 3000» за адресою: Київська область, Фастівський район, с. Жорнівка
 2. Про затвердження кошторисної вартості будівництва по об’єкту:«Нове будівництво укриття на території Боярського академічного ліцею «Лідер» (нове будівництво) за адресою: Україна, Київська область, Фастівський район, м. Боярка, Боярська територіальна громада, вул. П. Сагайдачного, 62» (коригування)
 3. Про затвердження кошторисної вартості будівництва по об’єкту: «Капітальний ремонт протирадіаційного укриття академічного ліцею «Престиж» за адресою: Україна, Київська область, Фастівський район, м. Боярка, Боярська територіальна громада, вул. Б. Хмельницького, 57 А»
 4. Про затвердження рішення комісії, викладене у п. 2 протоколу від 02.02.2024 № 9
 5. Про затвердження рішення комісії, викладене у п. 4 протоколу від 02.02.2024 № 9
 6. Про затвердження рішення комісії, викладене у п. 6 протоколу від 02.02.2024 № 9
 7. Про затвердження рішення комісії, викладене у п. 9 протоколу від 02.02.2024 № 9
 8. Про затвердження рішення комісії, викладене у п. 8 протоколу від 02.02.2024 № 9
 9. Про затвердження рішення комісії, викладене у п. 10 протоколу від 02.02.2024 № 9
 10. Про затвердження рішення комісії, викладене у п. 7 протоколу від 02.02.2024 № 9

VІ. Питання житлово-комунального господарства

Доповідач: Начальник відділу з питань інфраструктури та житлово-комунального господарства Катерина КРУК

 1. Про погодження ГО «Зелений промінь» встановлення контейнерів для збору вживаного одягу та взуття в Боярській міській територіальній громаді.
 2. Про погодження проїзду великовагового транспорту ФОП ЖИЛКА В.Д. дорогами Боярської міської територіальної громади
 3. Про внесення змін до п.2 рішення виконавчого комітету Боярської міської ради від 22.03.2023 року № 1/1 «Про надання додаткових послуг з харчування закладом дошкільної освіти (ясла-садок) «Даринка»

Доповідач: Директор КП «Громада» Віктор ТИЩЕНКО

 1. Про встановлення вартості платних послуг населенню, які надаються дільницею банно-оздоровчого комплексу КП «Громада» Боярської міської ради

VІІ. Архітектурні питання

Доповідач: начальник відділу містобудування та архітектури Андрій РОМАНЮК

 1. Про надання містобудівних умов та обмежень для будівництва адміністративної будівлі, за адресою: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю» (кадастровий номер 3222486601:01:003:0428)
 2. Про надання містобудівних умов та обмежень для будівництва багатофункціональної будівлі, за адресою: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю» (кадастровий номер 3222486601:01:003:0457)
 3. Про надання містобудівних умов та обмежень для будівництва багатоквартирного житлового будинку, за адресою: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю» (кадастровий номер 3222486601:01:003:0441)
 4. Про надання містобудівних умов та обмежень для будівництва багатоквартирного житлового будинку, за адресою: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю» (кадастровий номер 3222486601:01:003:0456)
 5. Про надання містобудівних умов та обмежень для будівництва магазину, за адресою: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, м. Боярка, вул. Молодіжна, Смірновій М.М. (кадастровий номер 3222410300:01:049:0135)
 6. Про надання містобудівних умов та обмежень для будівництва торговельного комплексу, за адресою: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Нове, вул. Крушильницької, Мудрицькому Д.О. (кадастровий номер 3222486603:02:003:0046)
 7. Про анулювання паспорта прив’язки для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Боярка по вул. С. Петлюри (раніше Маяковського), біля № 47/25, ФО-П Суворову О.К.
 8. Про надання паспорта прив’язки для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Боярка по вул. С. Петлюри, біля № 47/25, ФО-П Суворовій Н.В.
 9. Про надання Сидор К.О. будівельного паспорту забудови земельної ділянки, за адресою: садове товариство «Забір’я», вул. Кільцева 1 (3222483600:05:024:0070).
 10. Про переведення дачного (садового) будинку у житловий будинок: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, м. Боярка, садове товариство «Зв’язківець», вул. Лінія 34, буд. 2, Касяненко Л.В.
 11. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, м. Боярка, вул. Магістральна, № 85, Стопці В.В.; Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, м. Боярка, вул. Магістральна, № 85-А, Співаковій О.А.
 12. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Шевченка, № 134, Вовк Т.В.; Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Шевченка, № 134-А, Тимошенко Р.М., Тимошенку І.І.
 13. Про надання адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, № 7, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю»
 14. Про надання адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, № 7-А, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю»
 15. Про надання адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, № 7-Б, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю»
 16. Про надання адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, № 7-В, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю»
 17. Про надання адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, № 7-Г, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю»
 18. Про надання адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, № 7-Д, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю»
 19. Про надання адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, № 7-Е, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю»
 20. Про надання адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, № 7-Ж, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю»
 21. Про надання адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, № 7-К, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю»
 22. Про надання адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, № 7-Л, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю»
 23. Про надання адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, № 7-М, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю»
 24. Про надання адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, № 7-Н, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю»
 25. Про надання адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, № 7-П, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю»
 26. Про надання адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Княгині Ольги, № 7-Р, БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДО УКРАЇНИ З ЛЮБОВ’Ю»
 27. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Новосілки, вул. Приозерна, № 30 А, Белінському О.І. 
 28. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, садівницьке  товариство «Княжичі», № 52, Павлючик О.М.
 29. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Нове, вул. Вербицького, № 6, Колосову В.В.
 30. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, м. Боярка, вул. М. Лисенка, № 142-Б, Носовському Л.П.;
 31. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Богдана Ступки, № 8, Буртній А.С.;
 32. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Забір’я, вул. Набережна, № 44, Наришкіну О.В.;
 33. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Малютянка, вул. Польова, № 34-А, Шульзі О.О.;
 34. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Нове, вул. А. Солов’яненко, № 38, Дубовецькій К.М.;
 35. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, садове товариство «Хімік», вул. Квітнева, № 230, Фісун Н.В.;
 36. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Нове, вул. Квітнева, № 13, Примачок А.С. та Примачку С.А.;
 37. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, садове товариство «Княжичі», № 20, Пацьорі О.В.;
 38. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Франка, № 1-Б, Павленку І.В.;
 39. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Жорнівка, пров. Кооперативний, № 20-А, Хаврук О.Р.;
 40. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Незламності, № 46-А, Мезіковій Ю.О.;
 41. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада, с. Тарасівка, вул. Інни Діхтяренко, № 27, Білецькому П.В.;
 42. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна у разі його поділу: Україна, Київська область, Фастівський район, Боярська територіальна громада. м. Боярка: вул. Академіка Топачевського, № 40, Броновицькій Т.Г.; вул. Академіка Топачевського, № 40-А, Ткаченко В.М.

VІІІ. Житлові питання

Доповідач: головний спеціаліст відділу комунальної власності Ірина КОЗУБЕНКО

 1. Про затвердження списків осіб, що перебувають на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, при виконавчому комітеті Боярської міської ради.
 2. Про зняття з квартирного обліку за місцем проживання.
 3. Про взяття на квартирний облік за місцем проживання гр. Шматова І.О.
 4. Про надання кімнати у гуртожитку по вул. Молодіжна, буд. 12/2 в м. Боярка гр. Чемерис О. І.
 5. Про створення та затвердження складу комісії з передачі у комунальну власність Боярської міської ради квартири № 1 у будинку № 2-Б та квартири № 26 у будинку № 2-А на вул. Братів Чмілів у с. Тарасівка Фастівського району (раніше Києво-Святошинський) Київської області.
 6. Про затвердження актів приймання-передачі у комунальну власність Боярської міської ради квартири № 89 у будинку № 2-А та квартир № 50 та № 107 у будинку № 2-Б за адресою: Київська область, Фастівський район (раніше Києво-Святошинський), с. Тарасівка, вул. Братів Чмілів.
 7. Про створення та затвердження складу комісії з передачі у комунальну власність Боярської міської ради квартир № 98 та № 104 за адресою: Київська область, Фастівський район, с. Тарасівка, вул. Шкільна, будинок № 4.

Про взяття на квартирний облік особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Євтушенка Назара В’ячеславовича

Опубліковано: 07 лютого 2024, 16:15