Головний спеціаліст центру надання адміністративних послуг - адміністратор

Виконавчий комітет Боярської міської ради  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування або в органах виконавчої влади не менше одного року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше трьох років.

Вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері.

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу .

 

Для участі в конкурсі подаються документи:

заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; 2 фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту; е-декларація про майно (доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік), копії паспорта і номер ідентифікаційного коду, копія військового квитка; копія трудової книжки.

Термін подання документів: протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу. За довідками звертатись за адресою: м.Боярка, вул.Грушевського,39, кабінети №7 або №1.

 

 

Опубліковано: 22 січня 2018, 13:12