Оголошення

Виконавчий комітет Боярської міської ради звертається до фізичних осіб – підприємців, які за даними управління Пенсійного фонду України Київської області мають заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування,

Виконавчий комітет Боярської міської ради звертається до фізичних осіб – підприємців, які за даними управління Пенсійного фонду України Київської області мають заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з проханням терміново  погасити заборгованість, та повідомляє:

  • Законом України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначено перелік платників єдиного внеску, порядок нарахування та сплати єдиного внеску.
  • Платник єдиного внеску зобов’язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок (пункт 1 частини 2 статті 6 Закону №2464-VI).
  • Сума єдиного внеску, своєчасно не перерахована та/або не сплачена у строки встановлені Законом №2464-VI є недоїмкою та стягується з нарахуванням пені та застосуванням штрафів (частина 3 статті 25 Закону №2464-VI).

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!!

Тільки сумлінне ставлення платників до своїх обов’язків щодо своєчасної сплати єдиного соціального внеску та розуміння необхідності термінового погашення заборгованості дозволить вирішити проблему стабільного фінансування та своєчасної виплати пенсій.

Необхідно пам’ятати, що своєчасна сплата єдиного соціального внеску  – це не лише обов’язок перед державою, але й захищені соціальні гарантії для кожного.

Повідомляємо, що інформацію щодо заборгованості фізична особа – підприємець може отримати в управлінні Пенсійного фонду України Київської області за адресою: вул. Святошинська, 50, м. Вишневе, 08132, телеф. (04598) 7 30 43


 

 

Опубліковано: 02 травня 2019, 14:45