Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ про результати громадських слухань по проекту детального плану території кварталу, обмеженого вулицею Хрещатик, площею Михайлівською та вулицею Садовою в м. Боярка

ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати громадських слухань

 по проекту детального плану території кварталу, обмеженого вулицею Хрещатик, площею Михайлівською та вулицею Садовою

в м. Боярка
 

Виконавчий комітет Боярської міської ради повідомляє, що громадські слухання по проекту детального плану території кварталу, обмеженого вулицею Хрещатик, площею Михайлівською та вулицею Садовою в м. Боярка проводились в період з 04.05.2018р. по 04.06.2018р., в порядку встановленому Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», п.п. 10, п. а), ч. 1, ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

В період проведення громадських слухань на адресу виконавчого комітету Боярської міської ради пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб по проекту містобудівної документації не надходили.

Громадські слухання по проекту детального плану території кварталу, обмеженого вулицею Хрещатик, площею Михайлівською та вулицею Садовою в м. Боярка – завершено.

 

Виконавчий комітет

Боярської міської ради

Опубліковано: 05 червня 2018, 17:00