Оголошення

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції у проекті детального плану території кварталу, обмеженого вулицею Хрещатик, площею Михайлівською та вулицею Садовою в м. Боярка

Детальний план території кварталу, обмеженого вулицею Хрещатик, площею Михайлівською та вулицею Садовою в м. Боярка (далі ДПТ) розробляється Державним підприємством «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування» (НДПІ містобудування).

Проектом детального плану території розглядається територія площею 0,46 га.

Основні техніко-економічні показники:

- громадська забудова – 0,16 га;

- садибної забудови – 0,06 га;

- проїздів, мощення, автомобільних стоянок – 0,1 га;

- зелені насаджень обмеженого користування – 0,41 га;

- загальна площа торгового центру – 4500 м2.

ДПТ розроблено на замовлення виконавчого комітету Боярської міської ради, відповідно до рішення Боярської міської ради VII скликання  від 01.03.2018р. № 41/1381.

Експозиція проекту ДПТ розміщена в приміщенні виконавчого комітету Боярської міської ради за адресою: м. Боярка, вул. М. Грушевського, 39 та на офіційному порталі міста Боярка: portalboyarka@gmail.com.

Строк громадського обговорення проекту ДПТ – один місяць.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДПТ триватиме до 04.06.2018р. за адресою: 08150, м. Боярка, вул. М. Грушевського, 39, контактний тел. (04598) 41-815.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій до ДПТ – начальник відділу містобудування та архітектури – головний архітектор виконавчого комітету Боярської міської ради – Романюк Андрій Олександрович.

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом місяця з дня оприлюднення повідомлення.

Громадські слухання по проекту ДПТ проводяться в порядку встановленому Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р.№ 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», п.п. 10, п. а), ч. 1, ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Виконавчий комітет

Боярської міської ради

Опубліковано: 04 травня 2018, 16:32