Оголошення

До відома громадян,  які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку в м. Боярка

Виконавчий комітет Боярської міської ради інформує громадян, які пройшли перереєстрацію квартирного обліку та внесені до Єдиного державного реєстру, про можливість взяття участі у державних програмах, а саме:

Відповідно до Порядку забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.09 № 140 (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2017      № 708), забезпечення громадян доступним житлом здійснюється шляхом надання державної підтримки, яка полягає у сплаті державою:

  • 30 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла;
  • 50 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла для громадян, на яких поширюється дія пунктів 19 та 20 частини першої статті 6, пунктів 10-14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого і восьмого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • 50 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла та/або пільгового іпотечного житлового кредиту для громадян, на яких поширюється дія Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

Українці пільгових категорій, у тому числі вимушені переселенці та  учасники АТО, можуть зареєструватися й подать заявку на участь у Програмі «Доступне житло» на сайті «Держмолодьжитло» у необхідному регіональному управлінні.

Програмою Доступне житло можуть скористатись громадяни (сім’ї):

  • які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов;

  • у яких відсутня на праві власності житлова площа (без урахування житла, що знаходиться на тимчасово окупованій території);

  • які мають у власності житлову площу не ˃ 13,65 м2

Середньомісячний грошовий дохід яких разом із доходом членів їх сімей із розрахунку на одну особу не більше 5-тикратного розміру середньомісячної заробітної плати у відповідному регіоні, розрахованого згідно з даними Держстату.

Ознайомитися можна за посиланням:

Крім того, повідомляємо про існування ще таких Програм:

Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 р. № 719.

Ознайомитися можна за посиланням:

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/119-2017-%D0%BF

Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 р. № 280.

Ознайомитися можна за посиланням:

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/280-2018-%D0%BF

Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 р. № 214.

Ознайомитися можна за посиланням:

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/214-2018-%D0%BF

Державна програма забезпечення молоді житлом на 2013-2020 роки, затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 967.

Ознайомитися можна за посиланням:

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/967-2012-%D0%BF

https://www.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/pilhove-molodizhne-kredytuvannia