Оголошення

До уваги мешканців міста Боярка, які перебувають у черзі квартирного обліку на поліпшення житлових умов

Відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР  від 11.12.1984 року № 470, в період з 1 жовтня по 31 грудня 2018 року проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

Виконавчий комітет Боярської міської ради звертається до мешканців міста Боярка, які перебувають в черзі квартирного обліку на поліпшення житлових умов щодо обов’язкового оновлення своїх облікових справ у період з 1 жовтня по 31 грудня 2018 року.

Для перевірки облікових даних громадяни подають наступні документи:

- довідку про реєстрацію місця проживання;

- про склад сім’ї;

- довідки з місця роботи повнолітніх членів сім’ї (в довідці вказується де, з якого часу, на який посаді працює особа, чи перебуває на квартирному обліку за місцем роботи) або навчання повнолітніх членів сім'ї;

- копія свідоцтва про право власності на житло (договору куплі-продажу, дарування, спадщини) з зазначенням загальної та жилої площі житлового приміщення (для громадян, які раніше такі відомості не надавали);

- копія паспорта всіх повнолітніх;

- копія ідентифікаційного коду (для громадян, які раніше такий номер не надавали);

- копія свідоцтва про народження на неповнолітніх дітей; 

- при наявності пільги надати копії відповідних документів.

Для уточнення даних та внесення змін до облікових справ, необхідно звернутися до виконавчого комітету Боярської міської ради за адресою: м. Боярка, вул. М. Грушевського, 39, каб. №9, телефон для довідок (04598) 40-650.

Громадяни, які станом на 01.01.2019 року, не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, до Єдиного державного реєстру внесені не будуть.