Оголошення

До уваги фізичних осіб-підприємців! Києво-Святошинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської інформує

Києво-Святошинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області звертає увагу фізичних осіб-підприємців, що єдиний внесок нараховується на суму доходу (прибутку), отриманого від їхньої діяльності, що підлягає обкладанню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.

Фізичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. Водночас сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж — це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок.

Якщо сума нарахованих страхових внесків менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно нарахованим внескам.

У разі наявності заборгованості із єдиного внеску у Вашій індивідуальній відомості про застраховану особу буде відсутня інформація про страховий стаж, що зі свого боку не надасть можливість отримання всіх соціальних виплат, у т.ч. і пенсій, у повному обсязі.

Згідно з даними ГУ ДФС у Київській області станом на 01 січня 2019 року в Києво-Святошинському районі нараховується 4226 фізичних осіб-підприємців, що мають заборгованість по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.

В зв’язку з цим, рекомендуємо впевнитися про відсутність такої заборгованості, а в разі її наявності терміново її сплатити.

Опубліковано: 07 лютого 2019, 08:30