Новини

Золоті медалі – лежачи

10 червня на стадіоні «Зеніт» вдруге відбулися змагання з класичного жиму лежачи, у яких взяли участь 70 боярчан: 15 жінок та 55 чоловіків. Організатор змагань – Боярська міська рада та Боярська міська ДЮСШ.

Як повідомив головний суддя змагань заслужений тренер України Сергій Тетянюк, було розіграно 21 комплект нагород у різних вагових категоріях серед жінок та чоловіків. До складу суддівської бригади увійшли: секретар – Юрій Лисенко, старший суддя на помості – Олександр Подольський, бокові судді Юрій Смоголь та Віталій Потапенко.

Призове золото отримали: наймолодша учасниця змагань у ваговій категорії до 44 кг, онука Сергія Тетянюка – семирічна Вікторія Омельченко; Дарія Пазюра (48 кг); Надія Василевська (52 кг); Марія Гоц (56 кг); Катерина Свириденко (60 кг); Наталія Омельченко (67,5 кг); Марина Кузьміна (75 кг); Анастасія Проскурина (82,5 кг).

Серед чоловіків переможцями стали: Кирило Ткаченко (48 кг); Ілля Арлачов (52 кг); Михайло Дранніков (56 кг); Сергій Крилов (60 кг); Олег Бойко (67,5 кг); Сергій Мойсеєнко (75 кг); Євген Власов (82,5 кг); Костянтин Гевал (90 кг); Олександр Галіцький (100 кг); Володимир Іващенко (110 кг); Олександр Петренко (125 кг); Володимир Романюк (140 кг) та Олександр Корнієнко (понад 140 кг).

Участь у змаганнях взяли 5 спортсменів, які мають звання майстра спорту України з пауерліфтингу.

Перехідний кубок абсолютного переможця змагань 2018 року отримав майстер спорту України з пауерліфтингу Євген Власов, який при власній вазі 81 кг здолав у жимі лежачи штангу вагою 150 кг.

У рамках змагань було проведено багаторазовий жим лежачи з вагою 75 кг. Переміг майстер спорту з пуерліфтингу Сергій Мельниченко, який підняв штангу 35 разів!

Тренери та спортсмени вдячні Боярській міській раді та особисто міському голові Олександру Зарубіну за вагому підтримку спорту в нашому місті, а також підприємцю Андрію Коновалову за сприяння в проведенні змагань.

Останні новини