Новини

У НОК Київського військового ліцею ім. І.Богуна привітали з Міжнародним жіночим днем

6 березня у Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею ім. І.Богуна влаштували концерт до Міжнародного жіночого дня.  

До ліцеїстів, їхніх мам, бабусь і сестер звернувсяз привітальним словом  начальник Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею ім. І.Богуна, полковник Петро Потєхін.

Для присутніх у залі дівчат і жінок ліцеїсти та запрошені гості демонстрували свої таланти. Інструментальний колектив під керівництвом Володимира Орлова виконав мелодії відомих пісень; наймолодша учасниця концерту Ангеліна Дирва розчулила піснею про маму і розвеселила жартівливою пісенькою про доньку; Анна Шевченко та Юрій Триняк виконали пісню «Не йди» під акомпанемент гітари; запальні танцювальні номери показували ліцеїст Андрій Тюрін та його сестричка Лілія; гумореску П. Глазового «На жіноче свято» та авторський вірш-привітання прочитав ліцеїст Юрій Паламарчук. Також для присутніх вихованці НОК Київського військового ліцею ім. І.Богуна виконували гумористичні театральні інтермедії.

Родзинкою такого насиченого концерту став виступ вихованців вокального гуртка заслуженого артиста України Віталія Свирида та, звісно, самого співака. По завершенню концерту ліцеїсти викликали Віталія Свирида на «біс» та разом із заслуженим артистом співали улюблену пісню «Поїду в село».

Останні новини