Новини

Фестиваль вуличних танців

Наближення весни в Боярці відзначили вуличними танцями. У приміщенні Навчально-виховного комплексу «Ренесанс-ДІ» за підтримки Боярського міського голови Олександра Зарубіна 3 березня відбувся STREET DANCE BOYARKA FEST 2019. Цей захід організувала Боярська міська дитяча школа мистецтв. А ідейним натхненником став хореограф та тренер Олександр Сушилін.

На цілий день актова зала школи «Леді» стала центром феєричного дійства за участі 456 танцюристів. Танцювальні колективи з Боярки, Києва, Білої Церкви, Броварів, Чернігова та інших міст змінювали один одного, демонструючи свій рівень підготовки та любов до хореографічного мистецтва у всіх його проявах. Адже на розсуд глядачів і суддів були представлені класичні, бальні, народні та сучасні танці.

Під час усього танцювального марафону працювали досвідчені та шановані судді: Нікелодеон – багаторазовий переможець професійного рівня всеукраїнських та міжнародних батлів в Україні та за її межами з хіп-хопу;

Віра Синєок – заслужена артистка України, провідний методист з хореографії КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи», голова Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України;

Бі-бой Апачі – діючий виконавець брейкденсу, багаторазовий переможець професійного європейського рівня батлів, засновник команди «APACHE CREW»;

Денис Христюк – фіналіст 1-го сезону телевізійного талант-шоу «Танцюють всі», хореограф танцювального шоу «Майдан's», хореограф-постановник творчого об'єднання «Студія Квартал 95», хореограф-постановник народної артистки України Ірини Білик, хореограф мюзиклу дінер-шоу «Отель Фрідом» та танцювальних програм клубу «Форсаж», балетмейстер-постановник заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.

До конкурсної програми крім хореографічних композицій увійшли хіп-хоп та брейкденс батли (діти, початківці і професіонали).

Юних боярчан – вихованців Боярської міської школи мистецтв особисто привітав Боярський міський голова Олександр Зарубін.

Заступник міського голови Тетяна Кочкова також виконала почесну місію – взяла участь у нагородженні переможців, серед яких виявилось дуже багато колективів з Боярки.

Приємно, що в нашому місті знову відбувся танцювальний конкурс, організований на такому високому рівні. Слів особливої вдячності заслуговують і господарі – керівництво та колектив Навчально-виховного комплексу «Ренесанс-ДІ» і, зокрема, Ірина Демидова, які вже не вперше допомагають місту у проведенні культурно-мистецьких заходів для боярських дітей та молоді.

Завершення фестивалю було запальним та в буквальному розумінні вогняним завдяки феєр-шоу від учасників клубу SDC.

Опубліковано: 07 березня 2019, 15:33
Останні новини