Новини

Боярські змагання з пауерліфтингу

9 червня на стадіоні «Зеніт» відбувся Кубок Боярки з пауерліфтингу (класичного жиму лежачи).

У змаганнях взяли участь 44 спортсмени, зокрема 12 жінок та 32 чоловіка.

Серед жінок переможцями стали: Вікторія Омельченко (вагова категорія до 36 кг); Реґіна Федотова (в. к. до 40 кг); Валентина Орловська (в. к. до 44 кг); Єлизавета Каркунова (в. к. до 48 кг); Вероніка Подвенцова (в. к. до 52 кг); Тетяна Аріан (в. к. до 56 кг); Наталія Омельченко (до 60 кг); Анастасія Проскурина (до 67,5 кг); Анастасія Чорноконь ( до 82,5 кг).

Кращими серед чоловіків стали: Антон Мельниченко (до 48 кг); Тарас Дудченко (до 52 кг); Нікіта Ситний (до 56 кг); Сергій Крилов (до 60 кг); Андрій Кузоров (до 67 кг); Олег Бойко (до 75 кг); Андрій Котовенко (до 82,5 кг);Євген Власов (до 90 кг); Євген Коновалов (до 100 кг); Валентин Паремський (до 110 кг); Ігор Шубін (до 125 кг); Геннадій Дубовенко (до 140 кг) та Олександр Корнієнко у ваговій категорії понад 140 кг.

Абсолютним переможцем за таблицею Уілкса став майстер спорту Олег Бойко. Він вижав штангу вагою 157,5 кг при власній вазі 73,3 кг.

Переможцем у багатоповторному жимі лежачи, які проводилися у рамках змагань, став майстер спорту Євген Власов. Він лежачи вижав штангу вагою 65 кг 47 разів поспіль.

Наймолодшій учасниці турніру – внучці головного судді змагань – виповнилося 8 років. Найстарший учасник – 53-річний Олександр Мішура.

Цікаво, що переможець у ваговій категорій до 82,5 кг Андрій Котовенко, який підняв вагу 152,5 кг, має бойові нагороди та є ветераном АТО.

Організатори – Боярська міська рада та Боярська міська ДЮСШ. Вони ж подбали про нагородження переможців грамотами, медалями. А призи стануть у пригоді для спортсменів під час подальших тренувань.

Учасники змагань дякують організаторам та спонсору Андрію Коновалову, який забезпечив змагання шатром, столом, стільцями, а також подачею води та електроенергії.

Опубліковано: 14 червня 2019, 16:47