Новини

«Боярська ніч перед Різдвом»

«Боярська ніч перед Різдвом» у виконанні театру «Скло» – так називалась вистава, яку побачили боярські діти пільгових категорій 25 грудня. Приватна школа для дівчат «Леді» люб’язно надала приміщення та запросила юних талановитих акторів.

Свято для дітей створили: Ірина Карпенко – режисер театру «Скло» при студії театру та кіно «Ромео і Джульєтта» з Ірпеня. Сценарист Василь Чернявський скромно зауважив, що створив сценарій у співавторстві з усіма акторами.

Те, що відбувалось на сцені, захоплювало несподіваними режисерськими знахідками. Живе вікно, яке рухається і ледве не розмовляє, чортик, змушений молитися Богу, мізансцени, які плавно перетікають одна в одну, декорації, які змінюються прямо на очах у глядачів. Залишили також приємне враження прекрасне звукове та хореографічне наповнення.

Після завершення вистави заступник Боярського міського голови Тетяна Кочкова щиро подякувала керівництву приватної школи «Леді» за надання можливості провести свято для юних боярчан – дітей пільгових категорій.

І звісно, кожен маленький глядач вистави отримав солодкий подарунок від Боярської міської ради.

Наступна вистава для боярських дітей пільгових категорій відбудеться, як і анонсувалося, 29 грудні 2018 року в приватній школі «Леді» о 13:00.

 

Опубліковано: 26 грудня 2018, 12:53
Останні новини