Шевчук Олександр

Староста с. Княжичі

Дата народження: 09 лютого 1970 року м. Київ

Біографія

"Маю за мету поліпшити комфортність життя громадян села, малозабезпечених сімей та людей похилого віку; вирішити проблемні питання по благоустрою; налагодити плідну співпрацю з громадським активом.
Впевнений що разом з громадою ми можемо зробити наші села такими, в яких захоче жити молодь."


 

Біографічна довідка

51 рік, народився  9 лютого 1970 року у м. Києві, у 1987 році закінчив середню школу № 223 м. Києва. В 1987 року поступив у Серпухівське вище військове командно-інженерне училище ракетних військ (м. Серпухів), яке закінчив у червні 1992 року.

В 2000 вступив до Національної академії оборони України, яку закінчив в 2002 за спеціальністю спеціаліст військового управління оперативно-тактичного рівня.

З червня 1992 року по березень 2020 року перебував на дійсній військовій службі. Приймав участь у чотирьох місіях по сприянню миру і безпеки під егідою ООН.

В 2014 році виконував завдання в антитерористичній операції, забезпечення її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. 

За період служби був нагороджений Відзнаками МО України та відзнаками Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України.

В квітні 2020 року звільнився з лав Збройних Сил України, з посади заступника начальника армійської авіації з тилу – начальника тилу армійської  авіації  Командування  Сухопутних військ Збройних Сил України у військовому званні – полковник.

Опис округу

с. Княжичі