Нормативно-правові акти

Проект № 01-03/12 Про звіт про діяльність Громадського формування з охорони громадського порядку  «Боярський міський патруль» за 2018 рік

Проекти рішень ради

№01-03/12     Від 25 січня 2019


Проект № 01-03/12 Про звіт про діяльність Громадського формування з охорони громадського порядку  «Боярський міський патруль» за 2018 рік

Проект

01-03/12

25.01.2019 р.

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

VІI СКЛИКАННЯ

чергова 54 сесія

 

РІШЕННЯ № ___/____

від 07 лютого 2019 року                                                                    м. Боярка

 

Про звіт про діяльність Громадського формування з охорони громадського порядку  «Боярський міський патруль» за 2018 рік

Відповідно до ст.ст. 25, 29, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт командира ГФ з охорони громадського порядку «Боярський міський патруль» Макарова В.Г. про діяльність формування за 2018 рік, -

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИРІШИЛА:

  1. Взяти до відома звіт про діяльність ГФ з охорони громадського порядку «Боярський міський патруль» за 2018 рік (додається).
  2. Визнати діяльність ГФ з охорони громадського порядку «Боярський міський патруль» за 2018 рік задовільною.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на профільну депутатську комісію.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                    О.О. ЗАРУБІН

 

Згідно з оригіналом:

Секретар ради                                                                                О.Г. Скринник

Додаток

до рішення 54 сесії

Боярської міської ради

VII скликання

№ ___/______  від 07.02.2019  

ЗВІТ про діяльність громадського формування з охорони правопорядку «Боярський міський патруль» протягом 2018 року

 

На виконання Програми профілактики правопорушень на 2018 рік, що затверджена рішенням 39 сесії Боярської міської ради VII скликання № 39/1242 від 21.12.2017 року, для оцінювання та аналізу надається звіт про  організацію діяльності та результати роботи формування протягом 2018 року.

Використання бюджетних коштів у 2018 році.

Депутатами Боярської міської ради був затверджений кошторис на фінансування Громадського формування з охорони громадського порядку «Боярський міський патруль » на 2018 р. в сумі  1 790 000,00 грн.

Профінансовано  - 1 784 330, 00 грн. Використано  - 1 784 330, 00 грн. в т.ч. :

*Матеріальне заохочення  - 1 393 000,00 грн.

*Нарахування на матеріальне заохочення - 305 910,00 грн.

*Придбання спецодягу – 85 420,00 грн.

Організаційно-штатна діяльність: - штат формування складав усього за списком 25 активісти, з них: 1 командир формування (представник);  23 активісти (патрульних) та 1 працівник (бухгалтер). До нагляду з охорони правопорядку у постійному режимі залучалося 13 активістів за видом нарядів патрульних груп та постів з охорони громадського порядку. Патрульні групи складаються з 3-х, 4-х активістів, які проваджують чергування у цілодобовому режимі – приймають та здійснюють відповідне реагування на повідомлення про правопорушення. Особливість патрульних груп у тому, що відповідно до обстановки, яка складається і змінюється – патрульна група може розділитися на два патрульних наряди, що дає змоги розширення щільності перекриття вулиць міста шляхом патрулювання та одночасно своєчасне реагування на повідомлення про правопорушення. Таким чином у середньому кожної доби залучалося 2 патрульних наряди і 1 пост з охорони громадського порядку.

Протягом звітного періоду із складу активістів формування відраховано 1 патрульного за власним бажанням і на кінець року за списком кількість складає 24 активісти.

Матеріально-технічне забезпечення: - активісти формування у 2018 році були забезпечені форменим одягом, взуттям та знаками відзнаки, носимим засобом відео-аудіо фіксації, засобами індивідуального та активного захисту: захисні жилети – 4 од.; балончики з газом дратівливої дії – 5 од.; спеціалізовані балончики для відлякування собак – 2 од.; палки гумові – 5 од.; жилетка дорожня – 4 од.

Використовувався автомобіль Ваз-2107, який надано органом місцевого самоврядування, також використовувався особистий транспорт активістів формування. Проваджувався порядок та умови отримання повідомлень від громадян про правопорушення та інші пригоди шляхом мобільного телефонного зв’язку та засобами Інтернет мережі.

Використовувалося приміщення виконкому за адресою: м. Боярка Київської області, вул. Білогородська, 23-Б.

Організаційні заходи: - для належної діяльності і контролю проваджувалася організаційна робота.

Здійснювалося патрулювання за розробленою дислокацією патрульних нарядів з принципу комплексного використання сил і засобів з охорони правопорядку. До комплексного забезпечення правопорядку відповідно до розроблених методичних рекомендацій, які затверджені наказами МВС України та зареєстровані у Міністерстві юстиції загалом залучаються підрозділи Національної поліції – дільничні офіцери, патрульні, служба охорони, військовослужбовці, громадські формування з охорони правопорядку.

Із урахуванням нагальної потреби у постійному патрулюванні вулиць міста Боярка, можливостей місцевого підрозділу патрульної служби Національної поліції для подальшої діяльності формування за вказаним напрямком територія міста розподілена на 4 патрульні дільниці, які у свою чергу розподілені на 10 маршрутів патрулювання, з них 2 мобільних. За частиною «старої Боярки» закріплено 1 мобільний патрульний наряд та 2 піших патрульних наряди. Реалізація зазначеної дислокації буде можлива у разі розширення кількості патрульних нарядів, що тягне за собою розширення штатної чисельності формування.

Ведеться відповідна документація формування:

*  журнал обліку видачі посвідчень активістам формування;

*  журнал обліку та реєстрації вихідної кореспонденції;

* книга обліку повідомлень про події і правопорушення – де реєструються повідомлення, зазначаються данні про осіб, що звертаються, та заходи, які вжиті нарядами формування;

* журнал нарядів формування – де зазначаються розстановка нарядів формування, щодобові результати і показники діяльності;

*  журнал обліку складених протоколів про адміністративні правопорушення. 

іяльність формування – покладалася протягом звітного періоду на упередження, припинення та своєчасне виявлення порушень правопорядку, встановлених Правил благоустрою території міста Боярки шляхом патрулювання та реагування на повідомлення про події і правопорушення. Проводилися патрулювання вулиць в місцях значної кількості громадян, дошкільних і навчальних закладів, парків, площ, забезпечувався нагляд і дотримання правопорядку під час проведення заходів з масовою участю громадян.

Спільно із працівниками кримінального блоку місцевої Національної поліції наряди формування приймали активну участь у виявлені та затримані осіб, які підозрювалися у скоєні кримінальних правопорушень. Із патрульними нарядами місцевої Національної поліції проваджувалися спільні патрулювання та здійснення заходів щодо дотримання правил дорожнього руху.

Проваджувалися заходи спільно із представниками депутатського корпусу Боярської міської ради та представниками соціальних служб щодо перевірки за місцем проживання неблагонадійних сімей. Протягом звітного періоду за активною участю формування до місць надання соціальної та медичної допомоги влаштовано 8 осіб. Також приймалася активна участь щодо обстежень архітектурних споруд спільно із представниками відповідних установ архітектурного нагляду і контролю.

У 2018 році проваджувався нагляд за громадським порядком за допомогою технічних засобів, а саме відео-спостереження. На кінець року постійно працюють в режимі он-лайн та запису 12 відео камер. Планується розширення кількості відео камер спостереження до 70 одиниць.

Результати діяльності – надаються у цифровому еквіваленті припинення зазначених адміністративних та кримінальних правопорушень за участю нарядів активістів ГФ «БМП» і передачі для подальшого провадження до правоохоронних підрозділів у порівнянні звітного періоду минулого 2017 року.

Надійшло та зареєстровано повідомлень 1099 (-302), питома вага у порівнянні з аналогічним періодом минулого року ……….. 21,5 %. З них за дорученням Національної поліції, вжито спільних заходів 704 (-304), питома вага у порівнянні з аналогічним періодом минулого року ………. 30,1 %.

 Виявлено та припинено адміністративних правопорушень усього 808       (-22), питома вага ………. 2,6 %.

По видам правопорушень

*порушення правил благоустрою –                         172 (+65),    21,3 %,    пит. вага ….. 60,7 %

- складено протоколів 111 (+10), пит. вага …… 9,9 %;

* порушення правил дорожнього руху –                 19 (+10),      2,3 %,      пит. вага ….. 111,1 %;

* керування т/з у нетверезому стані –                      24 (+10),      3 %,         пит. вага ….. 71,4 %;

* сімейні скандали –                                                  153 (-64),     18,9  %,    пит. вага ….. 29,5 %;

* порушення антиалкогольного законодавства –   197 (+63),     24,4 %,    пит. вага ….. 47 %;

* дрібне хуліганство –                                               54 (+24),       6,7 %,      пит. вага ….. 80 %;

* порушення тиші –                                                   40 (-4),          4,9 %,      пит. вага ….. 9,1 %;

* не догляд за дитиною –                                           4 (+3),           0,5 %,     пит. вага ….. 300 %;

* порушення правил вигулу собак -                         1 (+1),            0,1 %,     пит. вага ….. 100 %;

* злісна непокора -                                                     4 (0),              0,5 %,     пит. вага ….. 0 %;

* дрібне розкрадання -                                               1 (0),              0,1 %,     пит. вага ….. 0 %;

* інші правопорушення –                                          139 (-124),     17,2 %,   пит. вага ….. 47,1 %.

Накладено штрафів за протоколами про адміністративні правопорушення на суму 58 000 грн (2017 рік – 52 930 грн), питома вага в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більша на  9,6 %.

Приймали участь у розкритті та припинені правопорушень кримінальної спрямованості 33 (+5), питома вага …. 17,9 %.

По видам правопорушень

* крадіжка  майна –                                                     14 (+5),     42,4 %,        пит. вага ….. 55,5 %;

* незаконний обіг наркотиків –                                  7 (-3),        21,2 %,        пит. вага ….. 30 %;

* грабіж –                                                                      4 (0),         12,1 %,        пит. вага ….. 0 %;

* тілесні ушкодження -                                                6 (+2),      18,2 %,         пит. вага ….. 50 %;

* навмисне пошкодження майна -                              2 (+2),       6,1 %,          пит. вага ….. 200 %.

 

Очікуване фінансування.

 Відповідно положень Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» фінансування здійснювалося за рахунок місцевого бюджету. У 2018 році  виділено бюджет 1 784 330 грн.

 У наступному році очікуване фінансування на суму 1 900 000 грн. (один мільйон  девʼятьсот тисяч гривень) грн. Напрямок зазначеного фінансування наведено у таблиці.

№ п/п

Найменування витрат

Термін

виконання

Сума грн.

 

1

Матеріальне заохочення

Протягом 2019 року

1 434 000

2

Нарахування на матеріальне заохочення

Протягом 2019 року

316 000

3

Матеріали, предмети, обладнання, інвентар, паливно-мастильні матеріали

Протягом 2019 року

150 000

 

УСЬОГО

 

1 900 000

 

Очікувані результати

Вирішення намічених завдань надасть можливість забезпечити сприятливі умови для продовження діяльності нарядів формування, що підтримає імідж підрозділу серед населення з метою створення належної безпеки громадян та дотримання благоустрою і встановленого порядку.

Координація виконання Програми покладається на заступника міського голови згідно з розподілом обов’язків.

Контроль за виконанням Програми здійснюють постійні профільні комісії  Боярської міської ради.   

 

Командир формування

офіційний представник                                                                 В. Г. Макаров

 

Опубліковано: 25 січня 2019, 16:57