Виконавчий комітет Боярської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Виконавчий комітет Боярської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

- державний реєстратор відділу державної реєстрації управління «ЦНАП» - 2 штатні одиниці;

- провідний спеціаліст з соціальної роботи відділу з питань освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту - 1 штатна одиниця.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем. Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації отриманий в установленому законодавством порядку (для державних реєстраторів). Стаж роботи в органах місцевого самоврядування або в органах виконавчої влади не менше одного року у відповідних сферах роботи або стаж роботи в інших сферах управління не менше трьох років.

Вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері.

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад, конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Для участі в конкурсі подаються документи:

  • заява про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • 2 фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту (з додатками);
  • е-декларація про майно (доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік),
  • копії: паспорта, номеру ідентифікаційного коду, військового квитка, трудової книжки.

Термін подання документів: протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу. За довідками звертатись за адресою: м. Боярка, вул. Грушевського, 39, кабінет № 7.

Телефони для довідок: (04598) 41-705.

Опубліковано: 23 січня 2020, 11:41